Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, visszafogadtok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, visszafogadtok már olyan srácot, aki váratlanul és nyomtalanul lépett le hetekig-hónapokig és ti szíveteket-lelketeket beleadtátok a kapcsolatba? Akár igen-akár nem: hogyan teszitek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogysem tenném. A gond azzal van, hogy ha ''szívem lelkem beleadom'' és ő lelép, többet tuti nem bíznék meg benne.
2013. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp.
2013. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
isten ments.
2013. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Úgy, hogy szerettem, nagyon. Nem tudtam, hova tűnt, miért tűnt el, egyszercsak sehol nem volt. De szerettem, és tudtam, hogy oka van annak, hogy nem jelentkezik. Volt is. Megbeszéltük, megígérte, hogy soha többé nem tesz ilyet. Tett. Innentől kezdve lezártnak tekintettem a dolgot.
2013. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat, nagyon jól estek és tisztázódott előttem is a kép egy kicsit.
2013. aug. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!