Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi késztetett, hogy megcsald...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi késztetett, hogy megcsald a párod (odafigyelés hiány, nem volt szerelem, hév, stb)? Átgondolt döntés vagy pillanatnyi hév volt?

Figyelt kérdés

Természetesen, csak azok válaszát várom, akik már megtették egyszer vagy többször illetve megfordult a fejükbe.

Akik ezt elítélik vagy nem volt részük benne, kérem ne írjanak.

Mocskolódásra szintén nem vagyok kíváncsi!


2013. aug. 6. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a párom csalt meg annak ellenére, hogy mindent megtettem neki (szó szerint mindent még az ágyban is, amit kért). Hogy miért tette? Ő sem tudta megmagyarázni, ment a farka után és kész.
2013. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Odafigyelés hiánya, sosem dicsért, amit még talán elviseltem volna, csak, hogy rajtam kívül minden más nőt viszont igen.. Sosem voltam semmiben elég jó.. Igazából szerelem sem volt már, inkább csak összeszokás,ragaszkodás hév meg aztán pláne nem volt.. Ő csalt meg először, bár tudom, hogy ez nem mentség.. Úgy tettem, mintha nem tudnám, de egyre boldogtalanabb voltam.. Ekkor került képbe a másik férfi.. szinte csak pislogni tudtam, mikor elkezdett felém közeledni és mindezt úgy tette, mintha a világ egyik legjobb nője lennék.. Nem tudtam ellenállni, egyszerűen úgy éreztem visszatér belém az élet, hogy végre megint nőnek tartanak.. Nem sokkal később közös megegyezés alapján lezártam a kapcsolatom.. A másik pasival még sokat összejártunk, vele csak szex volt, viszont az csodálatos..Most megint kapcsolatban vagyok, a szexkapcsolatomat lezártam. A mostani barátomat nem csalnám meg sosem, de megtanultam azt is, hogy egy rossz kapcsolatot nem szabad húzni.. Ha megint ellaposodna a kapcsolatom előbb szakítanék, mint hogy még egyszer félrelépjek. 23/L
2013. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bosszú
2013. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert nem illettünk össze.Sokszor bunkó volt,élettelen,a kapcsolatunk is élettelen volt.

Mert a másiktól figyelmességet kaptam ,életkedvet.

Aki a frka után vagy pnája után megy,az már az elején is olyan.

2013. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert rossz a szex. És azért nem szakítok, mert a szexen kívül minden jó és gyerek is van. Tehát kvázi hiánypótlás.
2013. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jelenlegit és előtte egyetlen kivétellel senkit nem csaltam meg és nem is szeretném,viszont volt egy hosszú és komoly kapcsolatom,ahol félreléptem.Részben botlás és pillanatnyi hév volt,részben nem éreztem azt az igazi nagy szerelmet,amit kellett volna,és megoldás helyett ezt az utat választottam.Sajnos két esetben is.Ma már sajnálom,hogy csalódást és fájdalmat okoztam neki,mert nem ezt érdemelte volna,de megbánni nem bántam meg.A hibáim által lettem az,aki.Persze őt sajnálom és bocsánatot kértem,ha jóvá tehetném,én jóvá is tenném,de ez már a múlt.Mindketten lezártuk.
2013. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- odafigyelés, törődés hiánya

- éretlenség

- el nem csitult korábbi szerelem

szerintem ezek a gyakori okok

2014. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!