Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kevés ilyen nő van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kevés ilyen nő van, tényleg szerencsés lennék a párommal?

Figyelt kérdés

Barátaim, ismerőseim mind azt mondják hogy ilyen pasinak, aki nem ad magára, duci, nem szép az megfogta az isten lábát egy ilyen lánnyal.

A barátnőmmel fél évet vagyunk együtt, állítólag csinos. amatőr modellkedett is. És kedves, hűséges, nagyon odaadó, elnézi a hülyeségemet csak én vagyok neki a fontos.

De én úgy gondolom sok ilyen lány van, még a csinosak között is, akiknek a belső számít inkább, ugyanis hasonló érzelmes, intelligens férfi vagyok vagy tényleg én lennék a szerencsés, mert nem ilyenek a mai lányok.

(aki kéri az privátban küldök képet rólunk)


2013. aug. 6. 18:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

"állítólag csinos" HEH? Nem te vagy a párja?


És akkor most mi van? Neki te tetszettél meg. Vagy már nem akar csalódni, ezért olyan pasit keresett, aki nem fogja megcsalni, mert nála jobbat nem fog megkapni :P

2013. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
ja mákos vagy.
2013. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
de jó neked, viszont én ezt pont lesz@rom
2013. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Most dicsekedni jöttél?
2013. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

4-es

Nem! Csak nem tudom ez mennyire általános, ne ismerem a nőket és erre voltam kíváncsi

2013. aug. 6. 18:33
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban, hogy nemekre le lehet bontani a dolgot. Viszont sajnos kevés a jó ember, akár férfi, akár nő. Örülj az őszinte párkapcsolatodnak! :)
2013. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Gazdag-e vagy?
2013. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
én kérnék képet
2013. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet es akk megmondom.
2013. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
7-es nem, 75 ezer a nettóm
2013. aug. 6. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!