Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit kéne csinálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne csinálnom? Hisztizek pedig nem akarok.

Figyelt kérdés
A barátnőm táborozik. Az első pár napba írta hogy hiányzom meg hogy most erre arra megy. Mostanság szinte semmit. Én írok neki vmit..arra egy egysoros vàlasz. Plusz írom hogy hiányzik, de ő azt nem írja. Nagyon ideges vagyok. Mert tábor előtt sokat irogattunk fbon egymásnak. Jó mindig van program este meg buli, de hiányzik. És az első pár napba mondta hogy mennek vmi rendezvényre ahova én is menjek. Mondta hogy megírja mikor is lesz, erre mikor ma ràkérdeztem annyi volt a válasz hogy tegnap volt... Kiakadok...mit kéne tennem?
2013. aug. 7. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
arra nem gondolsz te szerencsétlen hogy KIKAPCSOLÓDNI MENT a lány... és nem véletlenül NÉLKÜLED. Na szeretné ezt fenntartani. Ő szórakozni szeretne nem a te érzelgős nyávogásodatt hallgatni/olvasni.
2013. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el nekem pl: volt egy ilyen barátnőm mondjuk ő neki nem volt másik pasija csak egyszerűen valahogy így koptatott le
2013. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

semmitsem. nagyon rámásztál. én is beleestem ebbe a hibába, és éppen a kapcsolatomba került most.

szóval kicsit sz/rd le, ne írj neki semmit menj érezd jól magad, aztán ennyi. :)

ma ha még nem írtál, akkro ne írj, meg holnap sem.

2013. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk hagyd hogy jól érezze magát és ne járj a nyakára. Néha külön is kell kikapcsolódás mert megbolondul az ember mindig együtt.

Ha meg attól félsz hogy félre megy... felesleges. Ha meg akar csalni úgyis meg fog. Gondolom tudod milyen a kapcsolatotok. Mérlegelj egy kicsit "hisztizés" helyett.

2013. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Amélia:) ***** válasza:
a hisztis pasik borzasztóak.. szóval a lány lehetőleg ezt ne vegye észre rajtad..
2013. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs Amélia, de hol látod, hogy pasiról van szó?
2013. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pasi vagyok, mivel úgy kezdtem hogy barátnőm ;)
2013. aug. 7. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Te ilyen "új" fiú vagy, ugye?

[link]

:P :D

Állj a tökeidre és legyél férfi 'zdmeg!

Klasszikust idézve:

"Tudod, te milyen hülye vagy, b@**d meg?! Olyan hülye vagy, te egy hülye p!tscha vagy!!"

Tehát mi vagy te? Egy p!tscha, vagy férfi?

Jaj a bajátnőm ejment a bajcsinőcijeivel nyaralcsizni, engem meg itt hagycsizott és most csak f@52rázcsi van, meg félek, hogy megcsalcsi, és én szejetem és nem akajom, hogy más fajka túhjon benne csak az én kukim, mejt sejelmes vagyok...

EMBER!!!!

Ismét klasszikust idézve: "Lépj hátra egy lépést és b@**d pofán magad!"

Aztán gondold már át, hogy miért is akar lerázni? SOK vagy neki te marha!!! Lazíts, sörözz a haverokkal, vagy valami.

2013. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"pasi vagyok, mivel úgy kezdtem hogy barátnőm ;)"


Ez még semmire sem garancia, főleg a mai világban!

2013. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!