Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy ezt nekem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ezt nekem kellene tudnom, de mit adhatnék a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt. Ismerem eléggé a barátomat, viszont nagyon nehéz eltalálni, hogy minek örülne. Eddig ezeket kapta tőlem:

-bögre a nevével-nem használja, mert nem bögréből iszik

-majom kulcstartó-nem hordja, kint van az előszobában

-póló, amire rajzoltam neki(ilyen kettő is van), ezeket hordja

-karkötő az Ő kérésére(bár vastag karkötőt akart, én fontam neki, azt mondta hordani fogja. Hát nem hordja, és közölte még júliusban, hogy Ő nem szereti a karkötőket/nyakláncokat.)

-közös nyaklánc-nem hordja, mert nem szereti

-gravíroztattam tollat neki

-kapott egy nagy tigris plüssött, de ez se aratott különösebb sikert

Még mit adhatnék neki?

Hobbijai: kockulás, biciklizés.

Szerintem az ilyen képes párnával, meg ilyenekkel nem aratnék sikert.:( Gondolkoztam, hogy egy alsónadrág a kedvenc játékszereplőivel, de hát nem tudom.


2013. aug. 7. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy 2 gigás videókártyát és ird rá a neveteket meg hogy boldog névnapot. :D

Vagy vegyél neki egy mongoose vázat és akkor ilyen Just Do it alapon rakjátok össze a bicajt... jo kis közös program :)

2013. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tipikus női ajándékok, amiknek csak a nők örülnek :)


Mivel kocka, ezért Poló rajta a kedvenc játékszereplőjével.

Vagy egy speciális billentyűzet, amit az a kedvenc játékához fejlesztettek. (Pl Wot billentyűzet stb)


Biciklire valami felszerelés pl: lakat, egy új kényelmesebb ülés


A pasik 99% kütyünek örül, tök mindegy mi az, néhány ötlet:

napelemes telefon töltő, vagy telefon tok, projektoros ébresztőóra, vezeték nélküli egér,


Kérdezz meg a legjobb barátját, ő biztos tud még tippeket adni :)

2013. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Análvibrátor, rajta a neveddel.
2013. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, ennek nem hiszem, hogy örülne.:)

Köszönöm a válaszokat!!!! :)

Ezek nem is rossz ötletek! :)

Igazából túl sok pénzem nincs, amit költeni tudnék.:( De ezek nemrosszak! Pluszba mellé majd megveszem a kedvenc sörét(bár az Apukájától szokott kapni, de meglepném vele. ) Ez a sör jó ötlet valami mellé?:)

2013. aug. 7. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed azt a butaságot, hogy nem örülne?
2013. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, csak tippeltem.:DDDD
2013. aug. 7. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!