Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg nem csokoloztam, es az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg nem csokoloztam, es az igazat megvallva felek is az elsotol, mert nem szeretnem hogy ez alapjan eloiteletei legyenek (hogy bena vagyok). tanacs?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, szívesen tanítgatlak :) 16/f
2013. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: ne légy béna

2: csókold meg

2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15/l
2013. aug. 7. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá :) menni fog az magától, ha megcsókolnak csak kövesd a másikat. Jó lesz az ne félj:) 16/L
2013. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy azoknak, akik erősen vágynak a dologra kb. 3 percig tart ráérezni, hogy is megy ez! Akik meg nem, azoknak meg soha nem fog menni igazán.
2013. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!