Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mint nők, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mint nők, mit szólnátok egy hasonló helyzethez?

Figyelt kérdés
A főnökasszony, elvileg csapatépítés céljából elvisz magával horvátországba nyaralni két dolgozók. Persze férfiak. 5 napra. Csak nekik emeli állandóan a fizetésüket s párom szerint a másik srác bejön neki. Szerintem meg párom is. Teszem hozzá nagy cégről van szó, mégis csak ez a 3 ember megy. 2 férfi és egy nő.
2013. aug. 8. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem akarom megnevezni céget, mert noha nem nagy, viszont ismert. De én is dugtam a főnökasszonyt, szinte attól a naptól kezdve hogy oda kerültem. Ez pedig meg is látszott az előremenetelemen. Mondjuk ő idővel rám is telepedett és ebből a "kapcsolatból" csak úgy tudtam menekülni, hogy kilépek.
2013. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tud élni a főnökasszony az biztos!Hármasban fognak "csapatot építeni"!A párod az egyik kiválasztott,mert elég bonyolultan fogalmaztál?
2013. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A párod, lehet naív, de a főnövasszony a f*aszt látja mindkettőben. Hasonló helyzet miatt ment tönkre a házasságom. A férjem naív volt. Jól dolgozott, s úgy gondolta a munkája miatt viszi el őt is a főnöke. Úgy tűnik a érzései irántam nem voltak erősek. Mert egy hét alatt teljesült a főnökasszony vágya, s megd*ugta a férjem is. Hiába voltak rossz előérzeteim ő elment velük. Kívánom hogy te ne így járj! De ez nekem is gyanús lenne! Kíváncsi leszek lesz e olyan akinek nem.
2013. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Hova valós a cég?
2013. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
eger
2013. aug. 8. 09:44
 6/17 anonim ***** válasza:
:(
2013. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szóval grupi lesz?

Az egyiket szopja, míg a másik dugja? :D

2013. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És a férjed elmegy? Szép mondhatom. Az én párom nem hagyna engem itthon, tudja hogy én is szívesen kikapcsolódnék.
2013. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként mikor s hova mennek?
2013. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bocsi, lemaradt: miért nem követed őket? :D
2013. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!