Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen aprósággal lepjem meg? : )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen aprósággal lepjem meg? : )

Figyelt kérdés

Nem lesz semmiféle alkalom, de a barátom van mikor csak úgy hoz nekem csokit vagy ilyesmi kis apróságokat és szeretném most viszonozni valamivel. Holnap találkozunk, egy kicsit sétálunk stb. Az a baj igazából, hogy nem igazán tudom egy fiú minek örülne. Ő az első igazi barátom (velem egy idős). Tudom, nekem kellene ismerni, de tényleg tanácstalan vagyok. Nem ilyen nagy dologra gondolok, tényleg csak ilyen kis apróságra. Ha valakinek van ötlete, ossza meg! :) Előre is köszönöm.


16/L


2013. aug. 8. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálj neki kézzel valami apróságot. Valami olyat, ami rá jellemző. Barátnőm engem nem egyszer ilyennel lepett meg és nagyon örültem neki, mert személyes. :)

23/F

2013. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kényeztessed orálisan. ;)
2013. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

süss neki valami finomat.. sütit/tortát.. én csináltam neki.. első tortám volt.. nagyon örült neki, azóta is azt hallgatom, hogy milyen jó volt.. pedig azóta sütöttem neki másikat is.. szerintem az jobb lett... de mivel az első benne maradt, jól esett neki, neki az lett a favorit... bár lehet jobb, ha inkább vmi különlegesebb alkalomra tartogatod ezt.. én személyszerint megbántam, hogy elsütöttem már..:D

vehetsz neki, vmi cuki plüssöt is, tuti annak is örülne..

vagy adj neki egy képet magadról, akár kicsit, betudja tenni a telójahátlapjába, és így mindig ott vagy vele..:)):D de adhatsz neki nagyobbat is, akár kerettel.. szobájába kitezsi, ránéz és eszéébe is jutsz.. nem mintha egyébként nem jutnál...:) :D gondolkozz rajta, sok dolog van, amivel megtudod lepni a párod :) akár táncolhatsz is neki.. kis sztriptíz.. odáig lenne :))

de olyat is csinálhatsz, hogy reggel arra ébreszted, hogy kényezteted a farkát.. tuti nem fog megharagudni, hogy felkeltetted...:D

2013. aug. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Playboy előfizetés?
2013. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!