Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy újra szerelmes legyen?

Figyelt kérdés

Barátnőm "szakított" velem. Habár én ugyanúgy szeretem továbbra is mint eddig. A "jó" oldala, hogy továbbra is ugyanúgy tudunk beszélni mindenről meg ugyanúgy megyünk majd együtt szórakozni. A szakítás oka az volt, hogy az utóbbi időben megváltoztam kicsit. Ingerlékenyebb lettem. De vele ugyanolyan odaadó vagyok. Olvasgattam különböző fórumokat, eseteket. Ott azt írják, hogy az jó dolog ha még kapcsolatban akar lenni mert így még mindig jelentek neki valamit. Ő is ezt mondta, hogy számára még mindig én jelentem a legtöbbet csak besokallt kicsit szerintem. Sokat voltunk együtt és szabadságra vágyik. Nem félek tőle, hogy összejön mással nem olyan lánynak ismerem, meg az ismerősök is mondták, hogy ha attól félek, hogy lesz valakije akkor hülye vagyok mert pont ő nem olyan.


Kérdésem az, hogy mit csináljak? Hogyan tudnám visszaszerezni? Olyan akarok lenni mint akibe beleszeretett. Hétvégén megyünk barátokkal szórakozni. 1 hete nem találkoztunk már csak telefonon vagy interneten beszéltünk. Mit csináljak ekkor? Neten hülye voltam néha kiborultam és mondta is, hogy magam alatt vágom a fát. Mától viszont szeretném, ha azt látná bennem akibe anno beleszeretett.


2013. aug. 8. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha besokallt tőled és szabadságra vágyik, akkor pont rossz taktikát választottál azzal, hogy továbbra is ugyanúgy beszélgettek, eljártok ide oda amoda. Max akkor összejöhet némi hancur, ha egy helyen vagytok részegek. De az úgyem vezet majd sehová. Én a helyedben hanyagolnám kicsit ezt a sok beszélgetést, találkozást. Tudod, hiányozni csak az hiányozhat, ami nincs ott.
2013. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.


Két hét alatt 1x találkoztunk 2 napot. Ha rám ír akkor visszaírok. Bár lehet, hogy az is baj, hogy megígértük, hogy változunk és nem nagyon tettem semmit eddig. De most már muszáj leszek. Azt mondta, hogy kihűlt a szerelem de még mindig ugyanúgy kedvel meg szeret mint eddig. Azt tűztem ki, hogy újra szerelmessé teszem. Változom ahogy kéne. Próbálok majd újra tetszeni neki. Úgy fogom fel mint egy kihívást. Lehet csak ez a célja vele, hogy próbáljam újra fellobbantani a szerelmünket.

2013. aug. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!