Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A szivemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A szivemre vagy az agyamra hallgassak?

Figyelt kérdés
Légyszives mindenféle elitélés nélkül olvassátok el! Van egy barátom, lassan egy hónapja vagyunk eggyüt, de előtte legjobb barátok voltunk. Az első szerelmem, az exem irán tmég mindig érzek valamit, de mivel megmondta hogy nem lehet közöttünk semmi, ezért gondoltam nem érdekel és már 100.-jára is de elfelejtem! Sikerült is 1 hétig nem beszéltünk, mert megmondtam neki hogy ne beszéljünk és 5 nap után rámírt hogy béküljünk ki, bocsátsak meg neki, legyünk barátok . Nem irtam neki vissza 3 napig de aztán megtörtem és irtam neki, kibékültünk és másnap elhivott egy házibuliba ahol nem voltunk oylan sokan és ottalvós volt . Egy ágyban kellet aludnunk, mert ugy volt hely és mikor feküdtünk ugy érzetem erre vártam mióta, erre az ölelésre, erre az érintésre, erre az illatra ami neki van . Ugy aludtunk először hogy háttal feküdtm neki ő pedig felém fordulva, majd énis felé fordultam és nagyon közel volt a fejünk, néha összeért a szánk, de elvettem. Éreztem hogy direkt közeledik és szörnyű érzés volt eltávolodni . Nem szerettem volna megcsalni a barátomat, meg nem is akartam engedni a kisértésnek, de nemtehetek róla..szeretem még midnig és soha nem fogom elfelejteni már rengeteg milliószor megfogadtam hogy vége, elfelejtem és..adott egy puszit a számra. Forró volt az ajka, érzetem ahogy rámlehellt, ahogy magához szorított, éreztem a szíve dobbanását, a melegségét. hiányzott. modntam neki hogy ne, nemszabad. Aztán végülis csak rávettem magam és megcsókolt.. az érzés, hogy az ember, akit igazán szeretsz, akit ha meglátsz akaratlanul is mosolyra fakadsz, aki ha online rögtön dobog érte a szived, aki fontos neked. Beszélgettünk egész este aztmondta tetszem neki, meg beszélgettünk arrol, hogy szerettem/szeretem . Nem volt semmi más küztünk csókon kívül. Elaludtunk fél 8 kor, és oylan 9 üra körül felkeltem. Arra ébredtem hogy ott fekszek rajta. Álmamimban sem gondoltam volna hogy én egyszer így ébredek és gyönyörű volt. felébredtem, felébresztettem őt is, felkelt, rámmosolygott, megsimogatta ahajam, és adott egy puszit a számra, majd magához szorított. *-* este megbeszéltük hogy nem modnjuk ele snekinek, hogy mi volt. De én kitaláltam hogy elmondom neki, mert nem szeretnék hazugságban élni. találkoztam délután (ma) abrátommal, elmondtam neki hogy csókolóztam ... -al ( ismerik egymást, és tudja hogy jártam vele) és elég ideges volt, mostis haragszik rám, de aztmondja szeret d enemtudja milegyen, de szerintem ugyis megbocsájt, de én nemtudom mittegyek. Szeretem és nagyon rossz lenne neki ha szakítanánk, tudom de nemtehetek róla hogy az exemet szeretem , eddig nagyon jól elvoltunk barátommal, d emihelyst kibékültem ..-al és találkoztunk és megcsókolt ujra fellángolt bennem . nemtudom hogy ... mért nem jár velem, de akkor mért csókolt meg, mért csinálja ezt? Nyáér elején is kavartunk meg tavaly is ez egy saját kis sztori.. a szivem aztmondja hogy .. válasszam és harcoljak érte, az agyam meg hogy a baráétommal maradjak és majdcsaktúlleszek egyszer ...-on.. nemtudom mittegyek
2013. aug. 10. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
a szívedre kell hallgatnod, a másik opció sajnos nálad az adott szerv hiányában ki van lőve
2013. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert? tudom hogy nem kellet volna megcsalnom ..
2013. aug. 10. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Fú de gáz vagy!

Menj vissza exikédhez, megérdemlitek egymást, szerencsétlen másik nem ezt érdemli!

2013. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!