Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig olyan hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig olyan hülye beceneveket ad nekem, hogy puncis, meg nuni stb. ez nem jelenti azt, hogy nem vesz komolyan, hanem csak dugni valónak tart maga mellett? :D

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 01:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Magunk között vmikor mi is így becézzük egymàst.Ha pl. èn azt mondom neki,h fitymàs-makkos,akkor ő azt mondja,h pöckös-nuncis. :D Szerintem,ez vicces,mi elèg szèpen elszòrakoztatjuk ìgy magunkat is és egymàst is. :D
2013. aug. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Milyen szemekkel nézhetnek a barátodra a haverjai, mikor elmondja nekik. "A Puncikám tegnap fodrásznál volt".
2013. aug. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 viktor123456 ***** válasza:
100%

Az, hogy így hív nem jelenti, hogy csak dugni kellesz neki.


A lányok is használják a p*csöst, de ettől még a fickó nem csak dugni kel, hanem cipőt megruhát is venni. :-)

2013. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
A barátod kretén, de meg is érdemled, ha hagyod, h így bánjon veled! :D Csak egy punci vagy neki, aki nagyra nőtt...
2013. aug. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem gáz...:D ha engem a párom anyafejnek vagy én őt apafejnek hívom akkor ő anyakomplexusos én meg apakomplexusos vagyok? :D ha zavar téged hogy így hív akkor beszéld meg vele, szólj neki.
2013. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg tök normális: a szeretetnek a jele.

Azért az ember nem mondja (mondhatja) mindenkinek hogy "puncikám" + hasonlók...

És ebben mindig benne van a nemi vágy is - a szeretet mellett - és igen szoros kapcsolatot feltételez.

Az, hogy ezen egy-két 15 év körüli kisfiú még kiakad, az nem ok arra hogy kikérd magadnak - ha különben nem zavar!

Szerintem komolyan vesz, és ezekkel a "nemi" becézésekkel csak a kettőtök közti kötelék szexuális oldalára (is) büszkén utal.

2013. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyafej + apafej nickname teljesen más azért, mint a kérdező esetében. :D Persze ki hogy fejezi ki a szeretetét a másik iránt, vagy éppen azt, h mit szeret benne. Kérdező esetében egyértelmű. ;)
2013. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%

ma 08:46


én ezt hasonlatnak szántam :) mert ahogy következtetett a kérdező: őuncis, nunis --> dugni valónak tart

erre írtam hogy akkor: anyafej+apafej --> anya+apakomplexus


érti? :D

2013. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
Mi is szoktuk egymàst apafejnek-anyafejnek,kukisnak-puncisnak,makkosnak-borsósnak,popettàsnak hívni egymàst,amikor olyanunk van,ezen nem kell besértődni!Nem csak a szerelmem,szivem,életem becézèsekkel lehet szeretetet kifejezni.Ez meg,h nagyra nőtt puncinak néz,meg h csak dugni kellesz neki,ez hülyeség....Mondjam ezt én is,amikor màr 4,5 éve vagyunk együtt? :D
2013. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy hívjon Rózsaszálamnak!!:) Amúgy hát te tudod, te érzed rajta, te ismered, hogy milyen, szóval el kell tudjad dönteni, hogy ő mit gondol rólad, miért van veled!!:) Szerintem:):) Lehet hogy csak poénkodik, v jókedvű/jó kedvet akar csinálni neked (is) Én am nemtom, mondom, te ismered!!:)
2013. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!