Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktatok pasizni, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok pasizni, lányok?

Figyelt kérdés

Mikor mondjuk vágytok a szerelemre, egy komoly kapcsolatra (szóval nem a kalandokra gondolok), és elegetek van a magányból. Mit csináltok, hová mentek, hogy felkeltsétek egy számotokra szimpatikus pasi figyelmét?


Az a baj, hogy a magányos lányok közül sokan ugyanúgy élik tovább az életüket ahogy az eddig zajlott. Az unalmas szürke hétköznapokat élik. Hétvégenként is otthon ülnek, nem nagyon járkálnak sehova, már csak azért sem, mert abban a tudatban élnek, hogy ugyan hol találnának normális pasit (ugye egy diszkóban nem nagyon akadnak komoly szándékú pasik). Ezért inkább otthon gubbasztanak, várják a nagy semmit. Nem nyitottak, bezárkóznak a saját kis világukba, ezért képtelenek új emberek megismerésére. Én is egy ilyen lány vagyok sajnos.


Tudnátok nekem használható tanácsokat adni, "sikeres" csajok? Esetleg akinek már több komoly kapcsolata volt, vagy akinek bőven akadt már dolga pasikkal... Van valami praktikátok, hogyan kell a normális pasikat megfogni?


2013. aug. 12. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem érkezett válasz
2013. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl. olyan helyekre járva, amit te is szeretsz csinálni. Pillanatnyilag most valamilyen diákszervezet, ifjúsági kórus, tánccsoport vagy -tanfolyam, sportklub, hobbyklub, horgászat, modellezőklub stb. Nem tudom milyen idős vagy, de ilyen helyeken nagyobb eséllyel lehet elvileg találni normális pasit, mint a kocsmákban. (csak tipp egy hasonló bőrben levő lánytól, aki még maga sem próbálkozott pasizással, hanem a véletlenre hagyta eddig)
2013. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!