Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megnézed néha az exed képeit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnézed néha az exed képeit, adatlapját facebookon?

Figyelt kérdés
Ha igen , miért?
2013. aug. 12. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#4 ez akkor téged is minősít, hogy vele voltál... gondolom csaj vagy...
2013. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs fent FB-on. Ha fent lenne, akkor évente kb. kétszer megnézném, hogy egyenesbe jött-e az élete.
2013. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én minden nap megnéztem már fél éve, a szakítás óta. Még mindig pedig már új kapcsolatom van. De valahol mélyen ő mindig a szivemben marad, kiváncsi vagyok miket posztol mi történik vele. Szeretném ha boldog lenne! Nem fáj, ha csajozik sőt még szoktam is neki tanácsokat adni és írtam kommentet, hogy érezzék jól magukat. Ezen még magam is meglepődtem, hogy teljesen őszintén, mély szeretettel és féltéssel viseltetek iránta, így gondolok rá nem pedig fájdalommal és keserűséggel. Remélem összejön neki a párkapcsolat és megtalálja Ő is a boldogságot.

7-es véleménye áll legközelebb az enyémhez. Egy ideig tiltva voltunk egymásnál persze, hogy könnyebb legyen felejteni de mára ismerősök vagyunk, elcsendesültek az érzelmi viharok mindketten továbbléptünk és néha beszélgetünk meg lájkolunk is.

2013. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!