Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vonzódom szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzódom szexuálisan a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 1 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel és nagyon szeretem, szinte minden nap együtt vagyunk de a szex nem megy. Néha amikor oda kerül a sor, egyszerűen nincs kedvem,nem áll fel. Ma is szexeltünk és több mint 1 órán át tartott, ami egy részről jó, másrészről pedig rossz, hogy egyszerűen nem tudom élvezni vele a szexet. Voltam már más lánnyal és tudtam élvezni, vele pedig mégsem megy :| Velem van a baj, vagy a szerelem teszi ezt? Nem értem... 16/f
2013. aug. 12. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
külsőleg bejön neked?
2013. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj, hogy én a vékony lányokat szeretem. Ő pedig nem kövér, csak kicsit ducibb. 62kg ami majdnem annyi mint én. lehet ez teszi... nem akarom elhagyni, de ha nem megy vele a szex mit tudnék tenni? Patt helyzetben vagyok
2013. aug. 12. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Őt is zavarja a súlya?
2013. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62? eszednél vagy? hát ez hogylehet. mondjuk lehet hogy alacsony... énis akörül vagyok, 175cm és nem vagyok duci..xd
2013. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
62kg és kb 165 cm....igen őt is zavarja, de nem nagyon.
2013. aug. 13. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a barátommam, nagyon imádom, de fizikailag nem igazán vonz, mert semmi izom nincs rajta, de a hasa meg nagyon kiáll, meg mellei is vannak, ráadásul csupa szőr az egész mellkasa meg a hasa... de nagyon szeretem a személyiségét és a humorát, szóval elhagyni nem akarom. Volt barátom rendszeresen sportolt, szép, kidolgozott teste volt, és szégyelem magam emiatt, de amikor mostani barátom próbál kezdeményezni, mindig az ex tökéletes teste jut eszembe és ez elveszi minden kedvemet tőle..

Ezt megbeszéltük, és pár hete már eljár velem sportolni, néhány kilót le is adott. Szerintem te is rávehetnéd barátnődet, hogy sportoljatok együtt valamit.

2013. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!