Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap küldtem magamról pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap küldtem magamról pár szexi fotót a pasimnak. Tetszettek neki de elkezdett kérdezősködni, részletek lent?

Figyelt kérdés
A képeket tegnap délután készítettem a telefonommal, direkt neki. Mikor elküldtem a képeket megkérdezte hogy mikor készültek a fotók, mert szerinte a hajam sötétebb mint szokott lenni. Mondtam neki hogy gondolom a monitor vagy a kamera változtatott rajta, mert a hajam már hetek óta ugyanilyen, semmit nem változtattam rajta. Miért lett ilyen gyanakvó hirtelen? lehet hogy azt hiszi hogy kamuztam hogy neki csináltam őket és régebbiek a képek?(és esetleg nem is neki készültek eredetileg:S ? )Kicsit úgy érzem rosszul sült el a dolog. Miért kérdezgetett vajon ilyeneket?

2013. aug. 13. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy lehet azt hitte befestetted...
2013. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor azt csak úgy megkérdezte volna, hogy befestetted a hajad? tok jól áll vagy mit tudom én. de ehelyett azt kérdezte hogy "Mikor készültek ezek a képek???" (így több kérdőjellel). Mikor előre szóltam neki hogy ezeket ma csináltam.
2013. aug. 13. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Pasik.:)
2013. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyezerűen megnézhetné a pasid: jobb klikk-> kép információi

És csodák csodája! Ott a dátum!

2013. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem is, majd megmondom, hogy frissek-e. Aztán a válaszom küldd el neki.
2013. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez igaz. koszi.
2013. aug. 13. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Azert az szep hogy a baratnoje szexi kepein egybol a hajat nezi...:D
2013. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat ez az, utolso, pont ez a baj vele, gyanakszik, kerdezget, ezek nem jo jelek, szerintem feltekeny es azt hiszi mas is latta mar ezeket a kepeket. Tobbet tuti nem kap.
2013. aug. 14. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!