Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg szeret akkor megváltozna értem nem?

Figyelt kérdés
Aztmondja szeret engem , szerelmes belém csak ő ilyen bulizós, piás, verekedős, rossz társasági és nem szeretne belevinni a rosszba, ezért nem jár velem, bár nagyon szeretett volna. Mondtam neki hogy minden férfi képes megváltozni ha van kiért, aztmondta hogy könnyű azt monndani..
2013. aug. 14. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretnéd, nem kérnéd, hogy megváltozzon érted.


A "Jól bejáratott közhelyek" című rovatunkat hallották.

2013. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Alap helyzetben ha valakit szeretsz, akkor nem azt kéred, hogy változzon meg, hanem azért szereted, amilyen.


Persze ez most kicsit kifacsart így, hogy te olyannal foglalkozol, aki láthatólag kb. semmit sem ér emberileg.

2013. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod ha akkor lenne okés ez a kapcsolat ha egyikötöknek sem kéne változnia..
2013. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

belevinni a rosszba, ezért nem jár

velem, bár nagyon szeretett volna.


Jó kifogás.

2013. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Snooch ***** válasza:

Ha szereted, nem mondasz ilyet neki. Akkor is ilyen volt, amikor megismerted, nem vettél vele zsákbamacskát.

Vagy szereted és elfogadod, vagy nincs miről beszélni.

Annak semmi értelme, hogy valaki valakiért változzon meg. Vagy változzon önmagáért, önszántából, mert meg akar, vagy ne változzon.

2013. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal még a srác, azért nem bír ennyire a vérével... (ha idősebb, és még mindig ilyen, akkor hagyd a francba, nem éri meg az állandó gyomorgörcs meg idegesség, hogy vajon merre járhat, mit csinál.)


Meg ha neked is tetszik, akkor... nem éppen ezért tetszik? Nem vonzódnál hozzá kevésbé, ha otthonülős "unalmas" lenne?

2013. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egy szóval nem modntad neki hogy változzon, ő gondolja ugy hogy nekem jobb lenne, d emajd megmondom neki hogy neekem igy jó és rá avbn sükségem , amugy meg nem annyira bajos ygerek ahogyan leirtátok páran
2013. aug. 15. 00:28
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó! lényegre tapintottálk, nekem ő kell, én erre vágyom az izgalomra, d enem oylan izgalmakra hogy rendőr stb, mert már nem iylen, mostmár csak hülye és őrültségeket csináél ami nekem hiányzik és ezt akarokm vele eggyt :)
2013. aug. 15. 00:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. :)


De akkor mért szeretnéd, hogy megváltozzon?

Szerintem csak arra kéne kérned - és ez tényleg csak jó tanács, - hogy kicsit vegyen vissza a tempóból, vagy ha nem is vesz, akkor vonjon be téged is.


Vagy egyszer menj vele, és próbáld ki milyen. :) Nem biztos, hogy megbánnád. Csak gondold végig mit szeretnél, ennyi. :) Sok sikert!

2013. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

100%-os biztonsággal mondhatom, hogy az emberek nem változnak. Max alakulnak valamit, de az a korábbi személyiségük egy változata lesz.


Egy esetben képes az ember változni, ha olyan sokk éri a fizikailag vagy mentálisan, amit nem tud félrelökni. Én még nem láttam olyan embert aki csak azért megváltozott, mert a párja ezt akarta, max bizonyos ideig elnyomta magában korábbi énjét. Egy idő után persze ez előtör, sokszor sokszoros erővel. Ezért is van pl. olyan sok válás napjainban.


A barátodnak igaza van. Ha ő úgy itéli meg, hogy nem alkalmas arra amire szeretnéd, akkor valószínűleg igaza van. Viszont azt leszögezném, hogy másért megváltozni az rossz. A változásnak belülről kell, hogy jöjjön, nem külső hatásra.


Romantikus képzelgés azt gondolnod, hogy majd szerelmesek lesztek, ő megváltozik mintaférfivé és boldogan éltek amíg meg nem haltok. Nem. Ilyen csak a filmekben van. A valóság az teljesen más.

2013. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!