Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem már ezt a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem már ezt a lányt, mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel még nyár elején találkoztam egy táborban, ahol mindketten dolgozni voltunk. Egy hetet voltunk ott, eléggé közel kerültünk egymáshoz (részletek nem publikusak). Azelőtt is ismertem, de csak látásból, viszont nagyon megkedveltem. megbeszéltük, hogy tartsuk a kapcsolatot és még akármi kialakulhat belőle. Itt lakik ugyan abban a városban mint én.

A tábor után kb. 2-3 héten át beszélgettünk telefonon, sms, stb. Viszont ahányszor ki akartam volna hívni pl. egy kávéra vagy mozi, mindig közbejött neki valami. Volt, hogy a randi előtti nap mondta le.

Az egyik legjobb barátnőjét már kiskorom óta ismerem és beszéltem vele, azt mondta, hogy elég sokat beszélt/kérdezett rólam a lány.

Én viszont meguntam azt, hogy folyton leráz, stb. Ezért már egy ideje nem beszéltem vele. Pontosabban július 22.-én beszéltünk utoljára.

Hétvégén viszont találkoztunk egy falunapon, de csak köszöntem neki és mentem tovább. Pár órával később többen mondták, hogy keresett, de amikor később láttam, akkor egy másik sráccal sétálgatott :/ Eléggé rossz kedvem lett aztán...

Ma pedig spontán elmentünk haverral moziba, erre pont előttem vett jegyet, pont ugyan arra a filmre, felettem lévő sorban ült, pont mögöttem.

A film alatt elég sokszor rugdosta a székemet, nem véletlen megrúgásról van szó, hanem folyamatos 10-20 másodperces dologról. De nem fordultam meg, kicsit még mindig bánt, hogy akkor másik sráccal láttam, meg hogy folyton lerázott. Igazából haragszok rá, viszont kedvelem is eléggé. Az is zavar, hogy egyáltalán nem keresett, egy sms, telefon, fb, semmi...

Nem tudom fel-e hívjam. Szerintetek? Félek, hogy megint cask játszana velem, folyton lerázna, stb, de úgy érzem, hogy tudnám szeretni, mert egy rendes, aranyos lánynak ismertem meg.


2013. aug. 14. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy utolsó esélyt megérdemel !
2013. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ennek szerinted bármiféle értelme?
2013. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek után ne te fuss utána. Ha akar tőled valamit, akkor keresni fog, te ne aláztasd meg magad.
2013. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Abból amit írtál úgy tűnik ő próbálja fölkelteni a figyelmed.
2013. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!