Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Megbízok a páromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megbízok a páromban de valahol belül akkoris félek h hazudik és megcsalhat! Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Valamilyen szinten az szerintem...én is így vagyok. De én azért mert sajnos tudom miket csinált az előző kapcsolatában...lehet ha nem tudnék róla, akkor legeslegbelül nem tartanék ettől...:) Viszont az 100% hogy engem nem csalt meg :) Csak egyszerűen nők vagyunk, minimális féltékenység, "félelem" kell :)
2013. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem ilyen problémám nincs, a párom nem csalna meg, persze bennem is megvan a félelem, hogy félrelép mikor nem vagyok vele, de ezek alaptalanok. Mint ahogy az előző írta, a nők mindig agyalnak ilyesmiken. Amúgy meg, ha egyre jobban tiltjuk valamitől azt még jobban csinálják, szóval nem kell sokat nyafogni ezen a témán és nem kergetjük az őrületbe a párunkat :)
2013. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is tudom h alaptalanul félek :) csak azért motoszkál a fejemben néha:)
2013. aug. 16. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetes ez a gondolat.
2013. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"szóval nem kell sokat nyafogni ezen a témán és nem kergetjük az őrületbe a párunkat :)"


Én csak magamban fortyogok néha :) Neki nem hozom fel, mert felesleges, és tudom hogy imád :) Csak azért, na....nő vagyok :)

2013. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok : igen ez tök természetes :D
2013. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!