Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna téged ha a barátodnak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna téged ha a barátodnak/barátnődnek egy közösségi portálon a családi állapota egyedülállónak van beállítva?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 15:57
1 2
 1/18 Andrewka ***** válasza:
100%

Igen.

Sőt egy közös kép se lenne rossz. De túlzásokba se kell esni


22/f

2009. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyedben felkötném magam vagy kiugranék a 10.-ről ilyen problémákkal.
2009. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak köszönöm. 2.: Mi a jó égért kell bunkózni? Ez az oldal nem azért van hogy a másikat leoltsuk, hanem h megosszuk egymással a véleményünket és segítsünk másoknak.
2009. okt. 28. 16:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rosszul esne..
2009. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyesnek igaza van. Többet én sem nagyon tudok segíteni, de az is lehet, hogy csak elfelejtette, vagy nem nagyon tartja karban az adatlapját. De azért szólhatnál neki erről, de az sem kell, hogy teleaggassa, vagy teleaggattasd vele ilyen (L) cuccokkal. Tudod, csak egészségesen.
2009. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
És ezen válaszokkal miféle segítséget kapsz? Ha azt mondom hogy nem zavar akkor téged sem fog? Ha meg azt hogy zavar akkor téged is zavarni fog? Ha csak ilyen problémám lenne, istenem...
2009. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
van aki nem igazán foglalkozik ilyenekkel,de engem is elképesztően zavarna. sőtt egyik bnőmnek ilyen volt a barátja...már már számomra volt zavaró ,hogy se egy közös kép se a családi állapota nincs kiírva és több mint 3 éve voltak együtt. azért azt nehéz elhinni ,hogy ennyi idő alatt nem sikerült 10 percet szakítani a beállításokra. (gyanús az ilyen...)
2009. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna. Pár kattintásra nem ér rá azt nem hinném. Szóval rosszul esne

17/L

2009. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Idióták gyülekezete, esküszöm. Az ember már gyanús ha az iWiW-et nem arra használja, hogy mások orrára kösse a családi állapotát? Ha nem rakok fel képet akkor nem szeretem a barátnőmet? Manapság az a szerelem kimutatásának egy formája hogy ha valakibe beleszeretek akkor kipakolom az összes teliberakott social networkre? Szánlak titeket, ilyeneken sírni. Mintha manapság túl sok ideje lenne midenkinek fasságon gondolkodni.
2009. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Igen igen én megértem az aggodalmat, haveromnak azért van egyedülálló jelölve plusz sehol egy kép, h tudja fűzni a csajokat:)
2009. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!