Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mukodhet ugy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mukodhet ugy egy tavkapcsolat hogy meg nemis taliztunk? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

.

Tavkacsolatban elek mar majdnem 1 eve, 5 ev van koztunk, fiu19 en azaz a lany 14...meg nem taliztunk, ennek a honap vegere terveztuk az elsot.....azonban ma rajottem hogy a fiu massal flortolt neten az ev elejetol..a messengeren lattam ezt... azt allitja hogy talizott a csajjal de nemvol semmi, nagyon szeretem a fiut, nemtudom mit tegyek, megakarok bocsajtani de nemtudom hogy sikerul e...mindig aztmondta hogy nagyon szeret meg soha nem csalna meg s tessek:( kerlek segitsegek, fontos lenne! koszonom!


2013. aug. 16. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.Hogy lehet szeretni ha nem is találkoztatok.Hogy jöttetek össze?Itt?
2013. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

1 éve találkoztatok, a fiú 18 volt a lány 13.

Ez a srác defektes. Mindenki megnyugodhat. Mindig van lejjebb :D

2013. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, a fiu elegge hires volt regeben ahol en lakom... a baratnom joba volt vele...eleinte csak baratok voltunk a fiuval de egymasba szerettunk.
2013. aug. 16. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez a gyerek akkor is defektes. Ilyen korban senki nem 13 éves lányokkal ismerkedik... lol.
2013. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem remenytelen. Annyira mas mindenki a neten es a valo eletben. Interneten keresztul mindenki a legkedvesebb oldalat mutatja, te egy virtualis pasiba szerettel bele az az igazsag. Hogy tudsz ugy szeretni valakit, hogy azt sem tudod milyen az erintese, csokja, egyaltalan az egesz ember kisugarzasa.
2013. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2013. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kor nem szamit.

Ertem, tudom de egyszeruen nem birom el engedni, pedig nem1x akartam mar, arra gondoltam hogy megvarom a talalkozast..

2013. aug. 16. 20:23
 8/10 ASOT ***** válasza:
Nagy gáz van a sráccal.....
2013. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
amugy allandoan nezzuk egymast kameran kb napi 1 v masfel orat s beszelunk telon masfel orat napontaa :|...
2013. aug. 16. 20:29
 10/10 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem ez nem is kapcsolat, nem hogy működne-e.
2013. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!