Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom semmit ne értékel amit csinálok?

Figyelt kérdés

Se ajándéknak, se annak ha sütök vagy főzök neki, de programoknak amit szervezek nem tud rendesen örülni. Ő mondja mondig, hogy nem akar lakásban ülni egész nap, de amikor elmentünk pár napra nyaralni az sem volt jó neki, folyamatosan kritizálta. Ráadásul utólag derült ki, hogy be is drogozta magát, hogy jobb legyen neki, mert állítása szerint elaludt volna az egyik programon ahova mentünk. Csakhogy előtte megkérdeztem tőle, hogy akar-e jönni, vagy túl fáradt, és inkább nem..

Most újra megpróbálkoztam azzal, hogy mi lenne ha elmennénk moziba este, de rögtön elkezdett problémázni, hogy ő dolgozik, és nembiztos, hogy ideér mire indulni kéne blabla... Mindenből problémát csinál pedig én jót akarok csak...


Az ajándékaimnak sem nagyon örül, a szülinapi buliján amit szerveztem neki sem tűnt túl boldognak...

Az egyetlen dolog aminek mindig örülne, ha szexi jelmezekbe öltöznék, és amint meglátom, leteperném.. és így egyik alkalom után a másik.. Dehát nem csak ebből áll az élet.


Mit tegyek? 2 és fél éve vagyunk együtt..


2013. aug. 17. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert megunt, lehet már rég van valakije melletted. Szerintem beszéld meg vele ezt a dolgot minél hamarabb.
2013. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rég rád unt.. ciki, de van ilyen. A leírtak alapján egy dolog tartja melletted: fix szexpartner vagy.

Próbáld meg megbeszélni vele a dolgokat, de ne legyenek illúzióid..

2013. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia! Szerintem te teljesen rendben vagy. Úgy látom figyelmes vagy, és nem egyénben, hanem párban gondolkozol.


Ahogy leírtad a párodnak vannak problémái. Egyátalán nem él a jelenben, hanem mindig a jövőben vagy a multban. Ahogy írtad főleg a jövőben. Hisze mindig azon jár az esze, hogy jó lenne,ha. Jó lenne, ha nem ülnénk itthon, jó lenne ha ez meg az. De amikor nem ültök otthon, vagy épp az ezt meg azt csinájátok akkor nem tudod neki örülni, hanem megint jövőbe menekül, hogy jó lenne ha.


Ugyanzet csináltam, tudom. Ez egyszerűen abból fakad, hogy nem elégedett az életével, nem is szereti, és egyátlán egy nagy rinya az egész. :) Abszolut ebből jön a szex téma is. Egy ffi csak egy dologra tud egyszerre koncetrálni. Ezért akar állandóan szexelni (főleg ha fel van dobva valami jelmezzel), mert akkor elég intenzív az élmény, hogy a jelenben tartsa. És alapvetően mindenki törekszik a jelenre, csak valami oknál fogva sokan inkább menekülnek belőle, minthogy vennének egy nagy levegőt, és azt mondanák, hogy haversrác, akkor nézzük! Milyen az életem? Kövér vagyok? Szeretem a munkám? Jó ez a lakás ahol élek? Párkapcsolatom rendben? Kapcsolatom a szüleimmel rendben?


Na, ugye, hogy ezek nehéz dolgok, és mennyivel egyszerűbb fikázódni, és a másikat okolni?...


Én is ezt csináltam, de rájöttem nem vezet sehova. Aztán a fenti kérdéseket szépen sorra vettem, és egy jó 4-5 év alatt mindent úgy alakítottam az életemben, hogy nekem tetsző válaszokat kapjak. Elkezdtem magánvállakozásba kezdeni, hogy meg tudjak szabadulni a szar munkahelyemtől, a szüleimmet nem akarom már megváltoztatni, igyekszem elfogadni őket. A páromat már nem kritizálom, hanem értékelem benne az értékeket. (Magyarul nem azt nézem, hogy milyen kicsi a melle, hanem hogy milyen cuki :) Elkezdtem bicajjal járni dolgozni, hogy lefogyjak, stb.


NA, ezt kéne tenni a párodnak is, hogy megszeresse a saját életét --> Szívesen éjen benne --> Szeressen a jelenben lenni --> Értékelje az élet apró örömeit --> És így jutna el a végére oda, hogy téged is.


Sajnos ezt a döntést csakis ő maga tudja meghozni. Esetleg megmutathatod neki amit írtam, amolyan gondolatébresztőnek. De ha nem fogékony rá, akkor soha nem fog megváltozni. És Önvédelemből kénytelen leszel szakítani.

2013. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :(

beszélgetni még tudunk, és mindig mondja, hogy szeret, csak folyamatosan azt is elmondja, hogy egyáltalán nem tudok normálisan szervezni semmit..

2013. aug. 17. 15:39
 5/9 anonim válasza:

Akkor szervezze ő :) Amúgy nem hiszem, hogy ráúnt volna, hogy próbálta jól érezni magát, még ha ehhez be is kellett drogozni a magát.


Szerintem a saját életével nem elégedett, és ezt vetíti ki a párjára.


Szerintem.

2013. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi szépen, majd valahogy rávezetem. tényleg okos önmegismerő kérdések:)
2013. aug. 17. 15:42
 7/9 A kérdező kommentje:

Illetve utolsó előtti:)

igen, a saját életével sem elégedett, de ha megpróbálom jobbá tenni neki, az sem jó..

2013. aug. 17. 15:43
 8/9 anonim válasza:
100%

Örülök, ha segíthettem. Amúgy te nem tudod jobbá tenni neki. Nekem sem tudták. Max abban tudsz neki segíteni, hogy gondolatébresztőként felvillantod neki azt, hogy amúgy szereti-e ahogy az élete zajlik? Kis apró változások is sokat segítenek.


De csak nagyon óvatosan szabad, hisz nagyon könnyen kritikának, és megváltoztatósdinak tűnik. Azt meg a pasik nem szeretik, de azért óvatosan rá lehet vezetni minket. Aztán hogy elindulunk-e arra az a mi dolgunk.


De ha nem lesz semmi változás, lépned kell. Te sem leszel fiatalabb...

2013. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ne vesződj vele! Nálam már a drogozás kicsapta volna a biztosítékot! A barátod csak szívja az energiádat..lépj tovább, keress olyat aki megbecsül!!!!


Barátodnak még hiányzik az életéből a pofon, meg a pofáraesés. Egyedül több ideje lesz átgondolni hogyan szeretne élni.

2013. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!