Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk vagy nem érdeklem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagy nem érdeklem?!

Figyelt kérdés

Van egy srác tizedikes és nagyon tetszik nekem, felvettem msn-re de nem nagyon beszélget velem,mindig löki a szmájlikat és hogy nem zavarom de az a baj hogy csak én kérdezek tőle és ő válaszol. Élőben még nem beszéltünk, a köszönésig se jutottunk el. Láttam hogy nézett engem, gondolom megismert hogy én vagyok az. Azt mondta nekem hogy ő mindig ilyen visszahúzódó és hogy csendes. és ezt mondták nekem hogy ő tényleg ilyen. Ezek szerint gátlásai vannak? miről lehet ez , vagy én mit csinálhatnék? nem akarom msn-en az őrületbe kergetni a folyamatos ráirogatásaimmal.

Légyszíves csak azok írjanak akik nem offolnak :$

köszönömszépen előreis. :I


2009. okt. 28. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb meglátod, menj oda hozzá és próbálj meg beszélgetni vele.

Ha annyira félénk, úgyse tudsz vele mit csinálni...

2009. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andrewka ***** válasza:
87%

Köszönj rá, beszélgess vele, flörtölj.


22/f

2009. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor tudod meg, ha élőben is beszélgetsz vele. Próbáld figyelni a reakcióit! Könnyen felismerheted ha csak félénk, pl. kerüli a szemkontaktust, szégyenlősen mosolyog stb. :)
2009. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó de félek hogy beégek. :S mert én gólyavagyok ő meg valami hihetetlen jópasi, de nincs barátnője úgytudom. és szerintm ha meglátom akkor ráorditok , köszönök neki.. csak énisfélek :S
2009. okt. 28. 19:04
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha ráköszönök akkor miről beszélgessek vele?? mit mondjak? meg alapjáraton mindig siet. sose megy lassan.. XD ez hülyénhangzik de ígyvan. meg szerintem ha meglátom akkor bámulom meg majd mosolygok :D
2009. okt. 28. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok :D Hátha annyira siet mindenhová egyszer tök véletlenül ütközz neki(persze mintha ő ment volna neked), de úgy hogy lehetőleg néhány cuccod a földre essen(pl. tankönyvek), csak nem hagy ott, biztos segít felszedni őket :D közben teljesen feltűnésmentesen kezdeményezz beszélgetést XD bocs de most jobb nem jut eszembe :D
2009. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!