Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamiért nem tudom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért nem tudom magam adni csajok társaságában :-P ?

Figyelt kérdés
Közelsem tartom magam csúnyának hisz voltmár csajom de még nem is voltvalami csúfság és még is kifogtam,csak sajnos miutá elkeztunl járni talozni és egy szer csak csendes lettem és azóta se javultam :-P pedig személyesenfogtamki ....

#Gta ! Xd
2013. aug. 18. 18:00
 1/7 anonim válasza:
nincs közös érdeklődési kör, rossz társasággal vagy, az nem lehet?:D
2013. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, én fiúkkal sokkal jobban kijövök és inkább tudom magamat adni mint lányokkal :D mármint ha csak barátokról van szó. Bár ha ott lenne az aki tetszik, akkor szerintem automatikusan átváltanák retardált módba, szóval lehet te is csak szimplán zavarban vagy olyankor.


17/L

2013. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de azabaj hogy sétálgatunk mag stb de egy nem cól seme beszélgetes csa fb-on xddd ez a cink :-P
2013. aug. 18. 18:47
 4/7 anonim válasza:
facebookot felejtsd el, töröld le magad. hidd el hogy jobban fogsz csajozni, és jobb lesz az életed.
2013. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem is vagyok valami fb kockaaa :D csak az van fb on hamarab eszembe jutnak hogy mivel tartsam folyamatosan a beszélgetést érti ???? :D
2013. aug. 19. 10:54
 6/7 anonim válasza:
értem, tudom én is így voltam régen, aztán élőbe meg meg se tudtam szólalni... aztán felszedtem egy csajt nem facebookon, és máris jobb volt minden.
2013. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De én is szedtem márfel csajt nem a fb-on és mègis ijen vagyok :-P
2013. aug. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!