Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már 20 év feletti barátnötök, akinek az volt az elsö kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ha igen, érdekelne hogy hogy alakult? Happy end vagy voltak gondok beöle? (A rövid ékezetekért elnézést)
2013. aug. 19. 14:00
1 2
 1/12 Megmondó Ember ***** válasza:
100%
Igen volt, azóta nem vagyunk együtt, ilyen értelemben nem lett happy end, de nem amiatt, hogy neki az volt az első kapcsolata 20+ évesen.
2013. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, és 20 fölött volt az első kapcsolatom. természetesen nem lett happy end, mivel az első kapcsolatok 99,99999999999999%-a szakítással végződik, ébresztő!!!
2014. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs, nálam a happy end nem a házasságot jelenti, hanem egy normális, működő párkapcsolatot. Csak arra voltam kíváncsi, hogy ennyi idősen mennyit számít a tapasztalat (és itt most a párkapcsolatokra gondolok) hiánya.
2014. márc. 15. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindig számít a tapasztalat hiánya, nem csak 20 évesen, hanem sokkal később is hoz az ember rossz döntéseket, mert nem volt az adott témában tapasztalata. Az élet során folyamatosan tanulunk, okulunk a tévedéseinkből. De ha el sem kezdi az ember megszerezni a tapasztalatokat, akkor egyre később kell a nulláról indulni. a legjobb esélyek mellett sem tudod biztosra megsaccolni, hogy az illető kapcsolat jól fog-e működni, vagy sem. Az esélyek különbözőek lehetnek, de biztosra nem tudod megmondani.


Ha tetszik neked egy lány, akinek nem volt még tapasztalata előtted, akkor csak ennyiből nem fogod tudni megjósolni, hogy milyen lesz a kapcsolat. Ha te vagy a lány, akkor meg ne félj, jól is alakulhat, ez a két ember hozzáállásától függ.

Nekem a első kapcsolatom 3 évig tartott, de csak fél évig volt nagyon szép. Nem igazán miattam romlott el, hanem a "tapasztaltabb" barátom miatt, de a tapasztalatlanságom miatt elkövettem azt a hibát, hogy benne maradtam egy rosszul működő kapcsolatban. Hát ennyi.

2014. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pont valami hasonló személyes tapasztalat érdekelt! :)

Az elmélet mindig más, mint a gyakorlat, ezért is szeretnék néhány igazi példát olvasni. Neked köszönöm, és ha van még bárki, akinek van története, azt is szívesen várnám :)

2014. márc. 15. 11:28
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor én 27 évesen 0 tapasztalattal bele se kezdek az egészbe.
2014. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szobatársam 20évesen ismerte meg a párját...ez volt két éve,a srác két hete jegyezte el a lányt.
2014. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 Nem ezért tettem fel a kérdést :)


#7 Köszi :)

2014. márc. 24. 22:28
 9/12 anonim ***** válasza:

A húgomnak 5 éve, 20 évesen első kapcsolata volt a sógorom.


Jól végződött. :)

2014. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen. 27 éves volt és én voltam neki az első. Nagyon izgatott a dolog. A tudat:-)))


De más nem volt izgató. Nagyon takarni akarta az egészet pedig egyértelmű volt. Valamiféle "de nagy vagány belevaló nő vagyok" típusú szerepjátékot akart játszani amitől felállt a szőr a hátamon. 3 nap tömény szexelés után szakítottam, mert nem bírtam tovább ezt a szerepjátékot.


Kevesebb több lett volna.

2014. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!