Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek össze jöjjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze jöjjek egy ilyen lánnyal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki tetszik és szerintem én sem vagyok neki közömbös, mert mindig ír Facebookon, 5ból 4szer ő ír rám. Voltunk már egy fesztiválon is együtt de nem történt semmi. Most mondtam neki hogy lenne még egy a hétvégén és írta hogy el akar jönni velem meg hogy szombaton mennyek el vele ide a közelbe egy tóhoz mert hívták oda. De aztán tegnap írta, hogy őket akik hívták lesz*rja, velem akar eljönni.

Csak az a gond, hogy szeret inni. Mármint ez nem gond mert én is, csak így attól félek, hogy beb*szva megcsalna majd jópárszor, mert most is smárolt egy ismeretlen gyerekkel csak mert azt mondta neki, hogy úgysem meri meg még ki tudja hányszor fordult elő ilyen. Meg úgy általában a fiúkkal eléggé "barátságos"

Szerintetek mit kéne tennem? Jól is néz ki meg minden, de nem akarok megint ráb*szni mert már egypárszor sikerült.


2013. aug. 20. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, próbáld megtudni valahonnan, hogy csalta-e meg már előzőleg a barátait bármilyen indokkal. Ha igen, akkor messzire kerüld el.


Nekem ilyen barátnőm volt és elég rendesen vezetett az orromnál fogva. Azt állította, hogy csak azért csalta meg az előző kapcsolataiban a párjait, mert rosszul bántak vele. Én a tenyeremen hordoztam, mégsem bírt a vérével. Állandóan fiúkkal lógott és nem egyszer volt satu részeg... Nem éri meg. Nagyon nem.

2013. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi ért ha neked azt mondaná egy jó csaj hogy nem mered meg csókolni akor te nem meg tennéd.szentem egy probát meg érne ha kifognád
2013. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!