Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az ilyen srácokról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az olyan srácokról, akik az anyagi helyzetük miatt nem tudnak túl márkás ruhákban öltözködni, de amúgy megvan a stílusuk, szóval amijük van, abból a maximumot hozzák ki, ápolt bőrűek és igényesek, amennyire csak lehetséges számukra?
2013. aug. 20. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagyis azt akarod mondani, hogy Deák Feri hiányos vagy? Az gááááááááááááááááz
2013. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elméletben nem érdekli őket hogy milyen ruhákban jársz, gyakrolatban viszont téged szarnak le, ha nem elég jó ruhákban jársz.
2013. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagyon jó, hogy saját stílusa van, nem csak valami koppintott. :d
2013. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

semmit

nagyon nem tudom megkülönböztetni a márkákat,ameddig nem páwáról van szó nincs gond

én sem ragaszkodok a drága dolgokhoz,persze van 1-2ilyen ruhám,de a legújabb kedvencem turkálóból van,szerelem volt első látásra,az mellékes hogy már más is hordta,így a pasiktól sem várom el hogy drága ruhákat vegyen

2013. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel a ruha ára. A lényeg,hogy álljon jÓL az illetőn,és az jÓ,ha egyéni stílusod van.
2013. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csóró csaj vagyok. Az ilyen fiúk kedvesebbek.
2013. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!