Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egyre több "nagyszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több "nagyszájú, karakán" nő, míg a férfiak egyre pipogyábbak és önállótlanabbak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert kicsit eltolódott feminista irányba a világ.A nőket nem nyomják el,egyenjogúság van.

Másrészt erről a média is tehet.

Nézd meg,egyfolytában a menő,önálló,"tökös" csajokat nyomatják,míg a fiúkra egyre lányosabb stílust erőszakolnak rá.(emó-divat és tsai)

2013. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Tisztelet a kivételnek, de a sok kis csitrinek mi kell, könnyen kapható pasik, a pasik meg könnyen kapható csajokat kapnak. Férfi szemmel, kell küzdeni egy nőért? Hát tizen éves korosztályban kb semennyire sem. Mitől "edződjön" meg szegény kis srác. Nekem még keményen kellet virágot vennem, étteremben fizetnem, éjszaka közepén parkban sétálni, stb UDVAROLNI. Nem is kéne más, nő csak olyan akiért tenni kell, akinek férfi kell :)

25/F

2013. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

#2 Ezt tök jól leírtad, ilyen is egy férfi.:)

Nem olyan, aki elvárja hogy a csaj szedje fel meg ő keresse folyamatosan, mert ha nem akkor már lép is tovább mert nem lett fényesre kiny'lva a s'gge. Ergo nem is érdekelte a csajt. Igen, ez a logikájuk kb.

2013. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jártam már így sajnos,ahogy a 3-as leírja.Nem a legszerencsésebb.
2013. aug. 21. 13:56
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem ertem miert baj az, ha a nok onalloabbak. Talan mert a ferfiak nem tudnak rajtunk 100 % ban uralkodni tobbe, es nem verheti mar buntetlenul a ferj az asszony egy jo kanna bor utan minden este? A nok kiallnak maguk mellett, mivel a ferfiak regebben kihasznaltak testi es mindefele elonyeiket. Ezert veszi el a vilag toluk, mert nem tudtak hogyan banjanak a nagy hatalommal. Ez mind nem a nok hibaja, a nok csupan kiallnak magukert.


Sikeresnek mondhato parkapcsolatban vagyok egy ferfias ferfivel, aki imadja hogy a noiessegem ellenere kiallok magamert, kuzdok az igazamert. (akkor utalja, de amikor megerti mit miert, utana buszke, es boldog hogy ilyen noje van).


Persze minden hulyesegert nem kell felkelest szervezni, en meg semmi fele feminista rendezvenyen nem vettem reszt, es szerintem nem is fogok. Fozok mosok takaritok, de ha ugy adodik bizony a kedves is megcsinalja.


Egy utolso gondolat: szerintem a gyenge emberek vagynak gyenge partnerre. Egy igazan eros ferfi eros nore vagyik, mert tisztelni akarja a parjat, es megosztani vele az eletet. Nincs szukseguk egymas felesleges iranyitgatasara, egy birka nore aki ugy ugral ahogy a ferfi mondja. Lehet mindent normalisan is csinalni, ahol a ferfi fefi, a no no marad, megis mindketto elegedett.

2013. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

megmondom őszintén ,hogy az ilyen "nagyszájú, karakán" lányokból lesznek a szingli 30-asok, és azok a feleségek akiket megcsal a férjük ,otthon meg papucskodik szegény.


Ez a mentalitás lehet ,hogy 17-23 évesen menőek tűnik később viszont visszatetsző a férfiak szemében ,ergo saját magukkal szúrnak ki.


Élő példa erre az egyik barátnőm, most töltötte be a 31-et ,borzasztóan karakán, osztja a férfiakat semmi nem jó neki csak ahogy kitalálja, nem alkalmazkodik senkihez.

Most fogalmazódott meg benne a gondolat hogy családot szeretne de nem talál maga mellé férfit, mert igényei azért lennének!


A férfiak szó szerint menekülnek tőle...szóval ez nem normális



A férfiak pedig azért ilyenek mert tényleg sok a könnyen kapható nő akiért nem kell küzdeni felszedik a férfiakat...de ez nem jó..

2013. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5ös:Az odáig oké,hogy kiáll egy nő magáért.Ha átesik a ló túlsó oldalára és ilyen "majd megmondom mindenkinek a frankót,vagány" nő lesz,valamint mindenben dönt a férje helyett,aki úgyis ráhagyja,az a baj.
2013. aug. 21. 14:04
 8/16 A kérdező kommentje:
6os: Nekem van ilyen ismerős nő,csak ő már 40-es éveiben jár.Nagyon sok palija volt már,most ismét van neki pár hónapja.Olyan "alfaszuka" prototípus,akihez leginkább egy papuc illik,mert csak az tudja elviselni hosszú távon.
2013. aug. 21. 14:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nőkkel az a baj,hogy nem veszik észre magukat.

Vagy addig ugráltatják a férfit amíg elmenekül,vagy amíg elszakad a cérna,a férj a maga kezébe veszi a gyeplőt és kiosztja az asszonykát.

Ekkor elvileg megkapja a férfias férfit akira vágyik,de mivel képtelen elviselni,hogy nem ő irányít,már szakít is a "bunkó,erőszakos" pasival

2013. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

igen én is mondtam a barátnőmnek ,hogy így fog járni de szerinte én vagyok a hülye mert normális párkapcsolatban élet egy rendes férfivel.


Azt én is vallom ,hogy ki kell állnunk magunkért, de nem mindegy a "stílus" , mi például meg tudtuk beszélni otthon a házimunka megosztását meg minden mást is nagyszájúskodás és flegmázás nélkül is , és mégis mindketten tartjuk magunkat a megbeszélt dolgokhoz...sose értettem miért kell egy nőnek úgy viselkednie mint egy...nem is mondom minek..

2013. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!