Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a pasim, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a pasim, és most könyörög, hogy ne haragudjak rá. Gyűlölőm őt, és mindenképp bosszút fogok állni. Eljátszom, hogy nem haragszom rá, és amikor elalszik pillanatragasztót nyomok a húgycsövébe. Mi történne vele ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 15:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 Sinead ***** válasza:
97%
eljátssza hogy nem haragszik, és pillanatragasztót nyom a micsodádba.
2013. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
87%
Hát kb ha te lennél a csajom fogad semmiképp nem maradna. Nem bántok nőket de mindennek van határa. Oké megcsalt de lehet h te is a kiválto oka vagy. Engem is csaltak meg mégse jutott eszembe ilen.
2013. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
89%
Nem lennék a helyében :D.
2013. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Ha én nyomom a húgycsövébe a ragasztót, onnantól kezdve már nem érdekel :D Csak bosszút akarok
2013. aug. 21. 16:00
 5/62 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezek alapján amit írtál nem csodálkozom hogy megcsalt, már bocs de te nem vagy normális.....
2013. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
86%
öööö remélem feljelent utána ... és lecsuknak.
2013. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

Nem volt oka arra, hogy megcsaljon. Miért én tehetek róla, hogy nem tudja azt mondani, a nőnek hogy: nem lehet barátnőm van ..

Megszivatom

2013. aug. 21. 16:01
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
A pillanatragasztó a húgycsőbe talán kicsit erős. Inkább fogkrémet a hajába vagy hasonlókat csinálj. De ezzel komoly károkat okozhatsz a szervezetében, szóval inkább ne tedd...
2013. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

Ez minimum súlyos testi sértés, valószínűleg műteni kellene a pasid, te meg mehetsz utána a börtönbe.


Btk. 164 (6) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a súlyos testi sértést

a) aljas indokból vagy célból,

b) védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen személy sérelmére,

c) a bűncselekmény el hárítására idős koránál vagy fogyatékosságánál fogva korlátozottan képes személy sérelmére,

d) maradandó fogyatékosságot vagy súlyos egészségromlást okozva,

e) különös kegyetlenséggel

követik el.

2013. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez elég gyerekes.. ha már bosszút akarsz, akkor legalább ne ilyen idiótaságot eszelj ki. Bár már maga a bosszú alapból gyerekes, de megértem, hogy ilyenkor az emberben forrong a düh és a bosszúvágy. De egy érett ember akkor sem tervel ki semmilyen bosszút. És amúgy is, a legjobb bosszú, ha elküldöd és többé emberszámba sem veszed.
2013. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!