Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Hagyjam az egészet vagy rángassam meg a "barátnőmet"?

Figyelt kérdés
A barátom 2 év után elhagyott, először időt kért mert az utóbbi időben volt pár konfliktusunk plusz egy lány miatt sokat veszekedtünk és féltékeny voltam. A csaj undorító módon a barátnőmnek adta ki magát még ajándékot is vittem a szülinapi bulijára ahol a barátom zenélt. Nekem azt mondta lépjek túl a páromon,neki pedig ugyanezt rólam. Ezt az időkérés alatt. Számomra felfoghatatlan, rettenetes csalódott vagyok, nem elég h a lány drogozik még büdös és igénytelen is... 20 éves vagyok a lány 17. A lány barátnője úgyszint a volt párom exe aki többször is másik bnőm pasijainál bepróbálkozott. Vagyok olyan érett, hogy normálisan viselkedtem mindkettőjükkel,de most messzire mentek. Tulajdonképpen még meg is fenyegettek ne kerüljek az exem közelébe. Az exem belehazudott a szemembe, hogy nincs senkije főleg nem ez a lány, 4 napja vannak együtt és nagyon össze vannak melegedve ahogy hallom. A közös barátaink szerint is jó nagy lefele szint leugrás volt -.- megmondtam neki, hogy ne keressen és ne is hívjon soha többet, felejtse el, hogy ismertük egymást! Mihez kezdjek velük????
2013. aug. 22. 01:08
 1/7 legly ***** válasza:

Hagyd őket, megérdemlik egymást!

Aki nem tud megbecsülni egy intelligens, normális párt az viselje a következményeket!



Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mintha nem is ismerted volna őket.
2013. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos nehéz, de hagyd őket a fenébe..az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni..
2013. aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktor123456 ***** válasza:
Szxrni bele. :-)
2013. aug. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű...legalábbis amúgy is egy fájó pont az ember önbecsülésében ha a másiknak előbb lesz valakije, kb olyan mintha pikk pakk túl lépett volna. Bár mondják lesz ez még így se akkor majd én fogom leszarni, eddig velem volt a leghosszabb kapcsolata...
2013. aug. 22. 01:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp felejtsd el mind a kettőt!!!!


Csak lehúznak érzelmileg!

A csajtól meg óvakodj,van aki élvezi elszedni más pasiját!

De ugye azért azt is vágod,hogy akit el lehet venni tőled,az sosem volt a tiéd.....a pasi már egy könnycseppet sem érdemel szerintem!

2013. aug. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ezzel is tisztában vagyok, igazából nem is sírtam miatta,undorom van tőlük.:/ de azért fáj persze...a csaj meg nagyon fél bnőmtől mert neki 2szer is bekavartak és egyszer már elmagyarázta nekik szép szóval majd másodjára máshogyan :) azóta ha meglátják átmennek az utcán a túloldalra :D az exem pedig zavarban van ahányszor találkoznak köszönni se mer bnőmnek, el van szállva magától mert hobby szinten zenél és falun most tudja a tini korosztály, hogy kicsoda...nem ilyennek ismertem meg
2013. aug. 22. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!