Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jogon mondja egy férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jogon mondja egy férfi az alábbiakat egy nőre?

Figyelt kérdés

Mi jogon kövérezi le, mi jogon csúnyázza le a másikat? Attól hogy neki nem tetszik másnak lehet ő a tökéletes megtestesítője. És akkor még azt mondja ezekre a lányokra, hogy elbújhatnának szégyenükben, hisz rondák. Valamint mi jogon csicskázza le azokat akik egy ilyen lánnyal együtt vannak?

Kinek képzelik magukat az ilyen emberek?


2013. aug. 22. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A nők milyen jogon csúnyáznak le egy pasit?
2013. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nagy jampinak akit pillanatok alatt szétver az apuka
2013. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kibacott sok nő is ilyen!

Peace!

2013. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Soha egy pasit nem csúnyáztam le. Nekem attól ugyanolyan ember marad, hogy nem tetszik, kedves első.
2013. aug. 22. 21:45
 5/19 anonim ***** válasza:
Üres emberektől ne várj emberséget, hiszen azt sem tudják mi az:)
2013. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Saját jogán bárki kimondhatja rólad a véleményét. Az, hogy ebbe mi tartozik bele, illetve, hogyan mondja el, az már csak rajta múlik. Feltehetném én is a kérdést, hogy te meg milyen jogon adsz az ilyen idióták véleményére?
2013. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ezt a kérdést fordítva is fel lehetne tenni. De ez nem egy ötlet volt, legyetek szívesek, ne kérdezzetek ilyen hülyeségeket.
2013. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Milyen jogon nyomizzák le a lányok a normális,nem menő srácokat?



Másrést ha valaki egy 160 centis és 100 kiló nőre mondja,hogy kövér az nem pofátlanság hanem tény..

2013. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mert bunkók!!!Mindenkinek lehet véleménye a.másikról de ha azt sértően kinyilványitja az egy paraszt.Nem gondol arra hogy esetleg egy 50 kilos pláza cicának ő csak 1 luzer.Amugy meg mindenki megtalálja a párját.A kövér lányok is.Vannak olyanok akiknek pont ez tetszik.Plussz kisugárzás Is fontos.
2013. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Először is rám senki nem mondta, hogy kövér vagyok meg azt sem hogy csúnya.


Ismét megismétlem én senkit nem bántok ilyenekkel, lehet akármilyen. Attól még ugyanolyan ember vagy talán jobb.


Tényként sem szokták közölni hogy te kövér vagy b_zdmeg.

2013. aug. 22. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!