Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány arca, akkor nagy valószínűséggel testre is bejönne?

Figyelt kérdés
Ismerkedek neten egy fiúval, már küldözgettünk egymásnak képet magunkról. Ő már egész alakosat is küldött többet is, én pedig eddig még csak az arcomról. Azt mondja, nagyon szép vagyok, meg szeret velem beszélgetni. Nem mondtam, meg nem is kérdezte, hogy milyen az alakom, de képről is láthatta, hogy nem olyan "vékony" a fejem/arcom. Ha találkoznánk, akkor kiábrándulna belőlem, mert nem vagyok nádszálvékony?
2013. aug. 23. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,mivel mondtad is,meg azért az szokott látszani az arcon.
2013. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted a pasiknak a nádszálvékony lányok jönnek be? Anyukám te nagyon messze jársz az igazságtól. Nem csontkollekciót keresnek hanem egy olyat akin van mit fogni.
2013. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jajj ez a "van mit fogni" szöveg...
2013. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért? Vastagabb a combom, van egy pici hasam és valamivel husosabb vagyok, nem vagyok kövér. 170 cm és 56 kg. Milyen érdekes hogy eddig már volt 2 pasimé és már a 3. vagyok együtt. Akkor valamiért csak tetszett nekik.
2013. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es neked csak a fejedben van baj mert te sovány vagy.
2013. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem tuti.


De sokaknál más az hogy kinek mennyi az a plussz ami kell vagy amit elfogad vagy tetszik.

2013. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!