Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek vagy ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsilány123 kérdése:

Ti összejönnétek vagy ha már járnátok, akkor folytatnátok a járást, ha egy lánynak fogaszabályozót kell feltennie?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja ismerkedek egy fiuval,nagyon jól kijövünk,de valahogy érzem,hogy ha felteszik nekem a fogszabályozót elfog távolodni,nemtudom miért de igy érzem,pedig fontos vagyok neki már most. És tartok attól,hogy nemakarja folytatni az egészet... Szerintetek nagyon gáz a fogszabályozó?
2013. aug. 23. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán. Neki is nagyon jól áll: [link]
2013. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és akkoriban lehet hogy nem rajongtam érte, de most már úgy vagyok vele hogy megérte. Nagyon bántja a szemem ha valakinek kuszák a fogai, szóval megéri a fogszabályzó :) Nálam egyáltalán nem kizáró tényező ha egy lánynak van. 23/F
2013. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 23. 22:11
 4/6 anonim válasza:
Ha a fogszabályzó miatt távolodna el teljesen tőled, akkor egyszerűen nem vagy elég fontos neki, s akkor nem is érdemli meg a figyelmedet, szeretetedet. Szerintem nem gáz, nekem is volt évekig és nagyon kínosnak éreztem, kb. nem mertem mosolyogni, mégis akkor talált rám a barátom, tehát nem visszataszító a fogszabályzó.
2013. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma már nem olyan egy fogszabályozó mint 30 éve, hogy egy acél rostély jött elő ha mosolygott az illető


Nekem volt olyan osztálytársnőm aki majomkodásból feltetette mert a féltestvéreinek is volt.

2013. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megismertem egy lányt akinek volt fogszabályzoja aztán összejöttünk. Nagyon tetszett rajta a fogszabályzo főleg amikor nevetett,nagyon édes volt. Ne félj a fogszabályzotol! :)
2013. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!