Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szuleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szuleimnek, hogy nem tetszem senkinek sem es nem jarok senkivel sem? 16/L

Figyelt kérdés
Ok azt hiszik, hogy pasizok meg jarok valkivel, de kozben meg nem is tetszem senkinek se es ez eleg szarul esik:((

2013. aug. 24. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hazudtad szüleidnek hogy van barátod? És azt honnan veszed hogy nem tetszel senkinek?
2013. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg Griffin :D :D :D
2013. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az igazira varsz nyilvan azert. es nem kiprobqlni minl tobbel. momdd ekik h most erre nem lenne idod vagy nem erzed maad felkeszultnek. biztos megertik.! :D
2013. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogyj le pár kilót, meg ne csak a izmos-helyes, full jópasiknál próbálkozz.
2013. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hazudtam nekik semmit csak valamiert ilyeneket gondolnak, biztos azt hiszik, hogy ennyi eves korban ez mar termeszetes:(
2013. aug. 24. 10:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Alapbol sovany vagyok szoval nem kell hova fogynom:)
2013. aug. 24. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le a szüleiddel és beszélj erről. Anyukád biztos ad majd egy pár tippet, és meg isnyugszik. :)

Nekem is volt egy ilyen sztorim.A szüleim azt mondták hogy csak úgy mehetek el szórakozni ha bemutatom a barátom. Hiába mondtam hogy nincs barátom, nem hitték el. Kitaláltam hogy az egyik havert bemutatom mint a pasim. Működött.(megnyugodtak, és elengedtek).A szülők márcsak ilyenek. :) Az enyémeknek nem lehetett bemagyarázni hogy szingli vagyok :)

2013. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 beetlejuice ***** válasza:

Azzal nincsen semmi gond, ha még nincs barátod, nekem is 16 évesen lett először barátom és akkor csókolóztam először is, azelőtt meg végig kisebbségi érzésem volt mert a barátnőim meg már több pasival is csókolóztak ezért azt hittem én nem tetszem senkinek sem. Aztán egyszer csak szerelmes lettem, amikor a legkevésbé számítottam rá.:D

Az biztosan nem igaz, hogy nem tetszel senkinek sem, és a vékony lányok amúgy is általában bejönnek a pasiknak. A szüleidnek meg mondd meg, hogy egyszerűen még nincs meg a megfelelő pasi akivel szívesen kezdenél párkapcsolatot.

21/L

2013. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az anyák nem hisznek semmit, az anyák pontosan tudják szavak nélkül is, mikor van pasid, és mikor nincs. Nem kell nekik kérdezősködni:D
2013. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ha küldesz magadról egy képet, adhatok tanácsot hogy mivel tudnád még esetleg magad szexibbé varázsolni.

persze a kép fogalmát nem félreérteni, tényleg egy normális képre gondolok. :)

privátba megtalálsz

19/f

2013. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!