Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogtál neki annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogtál neki annak, hogy képet készítsz magadról meg a pasidról/csajodról?

Figyelt kérdés
Fiúk, Lányok! Lehet, h kicsit érthetetlennek tűnt a kiírás de röviden így tudtam megfogalmazni. Na szóval arra lennék kíváncsi, hogy akinek már volt pasija/csaja, az hogy hozta fel egyáltalán a témát, h képet csináljon magukról és aztán a többi, hogy feltöltötted az iwiw-re, myvip-re, facebook-ra stb. Ilyen csókolózós képekre gondoltam. Azért jutott ez eszembe, mert csomószor látom ismerősöknél is, h fel vannak töltve ilyen képek. Na írjatok minél többen!
2009. okt. 30. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
elővettem a telefonom / fényképezőgépet, megnyomtam a gombot és kéész volt.. :D aztán feltettem a gépre, és feltettem VIP-re.. :D ez ilyen egyszerűű
2009. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ezt ilyen egyszerű? Nem olyan kínos ilyenkor a helyzet?
2009. okt. 30. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Először el kell járni a legbensőségesebb párzási táncot amivel fotókat készíthetsz a közösségi oldalakra. A közösségi oldal táncot. Ezt napközben csak 15:00 és 16:00 között lehet megtenni, egy üllővel a kezedben és csakis Canon D350-es kamerával, ennél rosszabbal ugyanis nem bizonyíthatod hogy szereted a párodat. A fotó elkészülte után pedig a sz.gépre való képfelvitel közben a f.gép-sz.gép közötti kommunikációs kábel felett füstöt kell eregetni szárított zsályából.
2009. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jól van naa nem kell hülyének nézni :P xD
2009. okt. 30. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan mondhatod,h nemcsinálunk egy közösképet?:D vagy csak igy hirtelen,mintha akkor jutna eszedbe,hogy jéé még nincs is közös képünk :D nemkell túl parázni :)

soksikert ;)

2009. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andrewka ***** válasza:
100%

Nem kell túlparázni, ahogy az előttem szóló is írja. Egyszerűen mond h szeretnél egy közös képet.

De ne csókolózósat tölts fel. Szerintem az nagyon közönséges, a szó rossz értelmében


22/f

2009. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én csináltam közös képet,tök jók lettek, spontán kértem meg őt hogy csináljunk.

de pl a barátom nem szereti ha kint van msnen, vagy fentvan iwiwen,VIPen, vagy fecabookon...

2009. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem ugy tünik hogy még nem olyan szoros a kapcsolatotok ha ilyen gondot okoz. de szerintem nyugodtan vedd elő a gépet, és mond h egy közös foto.
2009. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!