Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti voltatok már úgy, hogy vonzódtatok egy nálatok kicsit alacsonyabb, vékonyabb pasihoz?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen végkifejlete volt egy ilyen kapcsolatnak. Meddig maradtatok együtt, hogy dolgoztátok fel, küzdöttétek le. Mennyire zavart az elején?


köszi


2013. aug. 26. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

igen vonzódtam :)

de én nem tetszettem neki.

2013. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem, nekem kifejezetten nem jön be.


Mivel sajnos fordítva már volt. kb 5 cmrel kisebb jött utánam, kb mindig kis székre kellett volna állnia.

az ilyenek a magas nőket szeretik nem?

2013. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom elmondani, mennyire. Akkora kisugárzása van annak a pasinak, hogy...ahh :) Mai napig beleremegek még csak a gondolatába is. :D
2013. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is ismerek ilyet.
2013. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!