Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 19 éves fiú vagyok, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kpe kérdése:

Én 19 éves fiú vagyok, nincs még barátmnőm, de szeretnék. Ismerkedni. Hol próbálkozzakk? Személyesen akarok ismerkedni, szórakozóhelyek és internet kivételével bármi szóba jöhet. Adjatok tippeket.

Figyelt kérdés
Soha nem járok szórakozni,nagyon sok lányt megnéztem a suliban,az utcán,mindegyik foglat volt.Társkeresőn is próbálkoztam már.
2009. okt. 30. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hajléktalanszállón
2009. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk emeld fel a segged a számítógép elől és menj el bulizni. Vagy ha nem bírod már felemelni, mert akkorára nőtt, akkor netes párkeresés.
2009. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
:D
2009. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
2 lehetőség van: Szórakozóhely & internet. Vagy az utca! Mit akarsz még?
2009. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát az alapvető probléma h otthon gubbasztasz. Haverok? Vagy az sincs? Ha van, akkor csak van köztük olyan, aki jár bulizni. Menj el vele/velük, így nem is leszel egyedül. Társkeresők elég bénák, fölösleges ilyenre pazarolni az időd, amikor bulizhatnál is:D
2009. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Könyvtár.
2009. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak haverjaid? Mert ha igen, azokon keresztül lehetne ismerkedni. Amúgy szinte bárhol: kávézók, kajáldák, boltok, mozi, buszon.. nyitott szemmel járj, és fogsz találni csajt. :)

17/L

2009. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!