Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csajozós fiú vágyhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajozós fiú vágyhat komoly kapcsolatra, vagy inkább kerüljem el?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ha teheted és még nem vagy teljesen odáig érte, akkor kerüld el.. általában csak fájdalmat okoznak
2013. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kerüld el,de úgy sem fogod.

Szenvedni fogsz.

2013. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 viktor123456 ***** válasza:
Jó móka lesz. Menj csak bele. :-)
2013. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én belementem nemrég. de semmi értelme nem lesz. egyszer elfelejt és kínlódni fogsz. (mondjuk én boldog vagyok meg minden mert ezeket jól kezelem). csinálj úgy magadban mintha átakarnád verni, de közben szereted és ezt éreztetheted is. de ha megsért akkor adj ki maadból minden szomorúságot és legyél annyira köcsög vele mindha nem járnátok. tartsd a kedves és őszíte éned. ne változz meg semmiképpen, csak légy önmagad
2013. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joola ***** válasza:
egyszer mindenkinek fel kell nőnie, szóval miért ne? kérdés, hogy most akarja-e és veled akarja-e. erre már neked kell rájönnöd. de az, hogy valaki "csajozós", az nincs kőbe vésve, az emberek változhatnak.
2013. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ők elvileg szeretik az ánuszt nyalni
2014. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!