Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek 17. születésnapjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek 17. születésnapjára mit adhatnék ami nem lenne túlzás? Összesen 2 hónapja jöttünk össze.

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami plüssállatot tolj az arcába azt annyi.
2013. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valahogy én másként képzelem mint hogy csak odatoljak elé valamit.
2013. aug. 27. 23:25
 3/11 anonim válasza:
Vidd el valahová. Ebédelni, vacsizni, vagy ilyesmi. Süss neki valamit. Tudom, hogy a fiuk nem szertnek sütögetni, de valamit biztosan tudsz készíteni. Nem az a lényeg, hogy értékeset vegyél. Elég valami apróság is, amit mondjuk te készítettél.
2013. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor egy forró nyári éjszakán a Vörös tenger partján meztelenül fekve nyújts át neki egy zafír gyöngysort, majd lehelj szenvedélyes csókot az ajkára és ezt követően ott az izzó homokon tedd magadévá ama vadóc amazont.
2013. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a plüssállat mindig nyerő, mellé egy szál virág amit szeret, meg esetleg egy csoki :) vagy ha készítesz neki valamit tuti odalesz érte :)
2013. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A plüssre én is gondoltam az az igazság, a módja már megvan ahogy átadnám, csak nem tudom hogy az nem e korai?
2013. aug. 27. 23:50
 7/11 anonim válasza:
Miért lenne korai? Mégis csak a szülinapja.
2013. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy születésnap csak meglátásom szerint plüsst inkább csak komolyabb kapcsolatoknál szoktak adni, a miénk pedig még alakul.
2013. aug. 28. 10:01
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Mi köze a plüssnek a komoly kapcsolathoz? kedves kis emlek, ha megsem sikerül, ennyire ne parazd tul..En az 5. hofordulora gyurutvkaptam, kis szivecskekbol volt kirakva, es akkor meg nem tudtuk meddig fog tartani a kapcsolat(11 eve tart..). nyugodtan vegyel neki barmit, ami megtetszik:-)
2013. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!