Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úton-módon lehet elcsábítani egy nőt, aki jól megvan a pasijával?

Figyelt kérdés
Erkölcsi papolástól mentes válaszokat! Köszi.
2013. aug. 28. 00:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
ha megvannak akkor sehogy.
2013. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

# 19 Ezzel szerintem inkább a lelki szemetesládája lennék.


# 18 Esélyem lehetne, hiszen tudja, hogy mi a helyzet, és örült is, amikor érdeklődtem nála. Csak évek óta azzal a taggal van együtt, szóval ez egy erős kötődés nála a pasihoz.


# 17 Jó, hát te csűrted-csavartad itt a dolgokat ezekkel a visszakérdezésekkel. Az, hogy belemennék alkalmiba, az azt jelenti, hogy azért nem biztos, hogy tudnék mondjuk 15-20 évet várni erre a nőre, és közben azért nekem is kell szexuális életet élnem, nemdebár?

2013. aug. 28. 01:03
 23/31 anonim ***** válasza:

22 oké.


Hogy őszinte legyek kíváncsi voltam, de végül is amit akartam megtudtam.

2013. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
etesd meg vlee a szuleit ahogy cartman tenerman szuleit etette meg vele xdddd
2013. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Valószínűleg annyi év múlva már házas nő lenne, egy-két gyerekkel a nyakán, és onnantól kezdve már tényleg veszett fejsze nyele lenne ez az egész. Sőt, attól félek, hogy még ennyit sem kell várni erre, ezért akarom én mihamarabb megkapni magamnak.
2013. aug. 28. 01:16
 26/31 A kérdező kommentje:
Huszonhármasnak ment, amit előbb írtam.
2013. aug. 28. 01:16
 27/31 anonim ***** válasza:

Volt már köztetek valami?

Ez nem időre megy,hogy mihamarabb megkapd.Az nem lehet,hogy attól vonzóbb számodra,mert foglalt?

2013. aug. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

ha jól megvan, akkor sajnos szinte sehogy.

egyébként meg próbálsz vele időt tölteni, pontosan tudod, hogy mikor van gáz közöttük, és akkor megértően ott vagy mellette.

Én nyúltam már bele kapcsolatba, de ott elég egyértelmű volt, hogy engem akar a lány. (és nem megdugni akartam, együtt is voltunk jóval tovább, mint az exével)

2013. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

te az vagy akire gondolok? XD

Beszélgess vele, hívd el ide-oda, és egyszer, amikor alkalmasnak látod a pillanatot, mondd el neki, hogy mit érzel...

2013. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Fájdalmasan - úgy megver a palija, hogy beledagadsz a mentőbe. Láttam már ilyen esetet.
2013. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!