Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ha párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha párkapcsolatban vagytok és nálatok alszik egy lányismerősötök, akivel tényleg csak barátok vagytok, de a csaj bepróbálkozik, akkor van akkora lélekjelenlétetek, h leállítsátok? 23/L

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A barátom nevében tudok csak nyilatkozni, bár ott nem volt bepróbálkozás.. de aki szereti a másikat, az nem csalja meg. :) Amúgy nálam már aludt pasihaver, kicsit be is próbálkozott, de fölkeltem, és átmentem a szobámba. Ennyi!!!!
2013. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatban vagyok akkor valószínűleg nem aludna nálam csaj barátom mivel enyhén félreérthetné a barátnő akkor is ha nem élünk még együtt. 23/F
2013. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne aludjon ott lany ha nem a bnoje es nem akar tole semmit!
2013. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aha.

Nekem már ismerkedés alatt se megy.

Egy rakat lehetőséget "elbuktam" már így,de nem baj.

2013. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már, és ha vendégeskedik abban a városban, és nincs hol aludnia? Ne gyerekeskedjetek már.....
2013. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően én is ellenezném a dolgot,de a csaj kisegítette párszor a barátomat,amikor épp nem talált albérletet..és most a csaj épp 2 költözés között van..és úgy jött ki,h nem talált 1 éjszakára szállást..
2013. aug. 29. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Ebbe nem kell többet belelátni, mint ami: a te barátod is nyilván örülne, ha pasinál aludnál, aki csak a barátod, mint az utcán... nemde? az enyém legalábbis igy van vele...


másodszor meg.. aki akar, úgyis megcsal, ahhoz nem kell ottalvás:D

2013. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk nincs ilyen probléma mert minden nap együtt alszunk de ha nem így lenne akkor sincs olyan csaj aki nála akarna aludni
2013. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Természetesen, hogy van.

Nem állat vagyok ~_~

2013. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!