Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők, ti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, ti ha írnátok egy levelet a párotoknak, mi lenne benne? Tudnátok nekem tippeket adni?

Figyelt kérdés
Szeretnék küldeni a barátomnak egy saját készítésű karkötőt, és mellé mellékelnék egy levelet is, de egyenlőre fogalmam sincsen, miről írjak. Esetleg ha tudtok valami ötletes kisebb ajándékot, amit elküldhetnék vele, kérlek írjátok le azt is. 16/L
2013. aug. 29. 23:37
 1/3 anonim válasza:

Én is távkapcsolatban élek,a körülményekhez képest egész jól megvagyunk és bírjuk egymás távollétét.

A levélbe olyan dolgokat írj le,amiket tényleg érzel. Például: mennyire fontos neked,mit jelent számodra,mi változott amióta vele vagy,mit érzel iránta,mennyire bízol benne. Jó a tudtára adni az ilyen jellegű dolgokat és jó,ha érezteted vele,hogy valóban fontos neked,ez erősíti és ápolja a kapcsolatotokat.

Ha van valami konkrétabb kérdésed,írj nyugodtan privátban,szívesen válaszolok. Remélem tudtam segíteni valamit! :)

2013. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze! Ha gondolod, le is éljük az életedet helyetted...
2013. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lamakid333 ***** válasza:
Leginkább azt szeretik hallani a másiktól hogy a minden napi rutin mellett mikor jut eszedbe és miről a tőled távol lévő párod. Mert ez azt jelenti hogy nap közben sokat gondolsz rá, és ezt hallani kell sokszor ahhoz hogy magabiztos legyél akkor is ha nincs ott melletted. Más részről pedig arról hogy mit csinálnál ha ott lenne, például kedvet kaptál megnézni egy filmet a moziban, és olyan jó lenne ha ott lenne veled, mert a kezét fogva sokkal élvezetesebb lenne. Vagy pedig hogy a suliban ez meg az történt, és ha ott lett volna, akkor biztos megvédett volna téged. Mindent írj le amiről ő jut az eszedbe, és amikor jól jött volna ha ott lett volna. És igen itt bele írhatod a romantikus és erotikus dolgokat is, már ha ilyenek is szóba jöhetnek közöttetek. Mivel nem sokat írtál le a kapcsolatotok jellegéről és hogy mióta ismeritek egymást, így nehéz válaszolni, de remélem ezzel is segítettem :)
2013. aug. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!