Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal? : ) mit szóltok a mi történetünkhöz? : ) L/19

Figyelt kérdés
Gimiben lettünk osztálytársak. Már az elejétől fogva szimpatizáltunk egymással,és egyre inkább kerestük egymás társaságát.Neki volt barátnője,időközben nekem is lett barátom, tehát soha nem volt köztünk egy csók sem, csak csíptük egymást. Aztán egyre többet beszélgettünk msn(:D:D) en, együtt jártunk haza,megkedveltük egymást. Aztán eljött a nyár, nem találkoztunk egyszer sem,de néha néha beszéltünk interneten. Szeptemberben kiderült hogy nem leszünk osztálytársak,mert átment egy másik szakra a suliban, így kicsit megszakadt a kapcsolat. Aztán télen megint egymásra találtunk, megint sokat beszélgettünk, ekkor már se neki,se nekem nem volt kapcsolatom. Szerintem ekkortájt kezdtünk már télleg komolyabban érezni egymás iránt, de még minidg nemvolt semmi konkrét köztünk. Emlékszem egyszer hazafele aztmonta rólam a haverjának, ez nagyon megmaradt, hogy "egyszer még az *** a barátnőm lesz":) aztán jött a tavasz, reggelente átutazott elém,és az én lakóhelyemről mentünk együtt suliba, hozta a csokikat:D:D,próbált meghódítani(ami azért vicces,mert ő nem ilyen volt előtte) aztán végül áprilisban mentünk először moziba.De az első csók még itt se csattant el, nagyon félénk lány voltam. Kb a 3.4. randin:) aztán egész nyáron együtt voltunk, októberben aludtunk először együtt, én szűz voltam, ő pedig már nem. Az első ottalvásnál semmi sem volt, a másodiknál csókolózás közben megkérdezte hogy akarom e, azt mondtam nemtudom, úgyhogy nem erőltette. Végül a 3.együttalvás pont a névnapomra esett,tudtam hogy ez lesz az a nap, átmentem hozzá, rózsa az ágyon, vörös ágynemű, gyertyák, aztán megtörtént a dolog. Itt már 17 évsek voltunk. És azóta is, már két és fél éve szeretjük egymást:) Számomra azért különös,mert nem tudtam hogy létezik ilyesfajta szerelem. Nekem az első barátomnál 1 hónapig tarott az a köd, aztán csak azt éreztem hogy van, szeretem,de nem voltam szerelmes. 8 Hónap után én szakítottam. Vele viszont más, a mai napig szerelmes vagyok belé, és nem hogy enyhülne, hanem napról napra jobban:)
2013. aug. 30. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert még most is nagyon fiatal vagy, idővel azért gyengül ha nem lesz időtök egymásra.
2013. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szokvány történet.... csak azt nem értem, hogy a vörös ágynemű mihez kellett.... persze ha a család olyat használ....

vagy direkt az aktushoz vette?

2013. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon tetszett :D örülök hogy elolvastam 15/f
2013. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem gimiben volt a gitártanárom a párom én 9.-es voltam ő 11.-es egy évig jártam hozzá akkor semmi nem történt aztán második tanévben rámírt hogy hogy-hogy nem mentem gitárra? aztán mondta hogyha szeretnék menni segíteni neki a kicsiket tanítani akkor nyugodtan nézzek be. aztán bementem hozzá első órán csak keveset beszéltünk aztán második órán amikor mentem tök jól elbeszéltünk aztán 1x elkísértem futni aztán egyik nap elhívott forrócsokizni ,de ez alatt nekem volt egy kialakulóban lévő kapcsolatom,de nem voltam biztos abban a kapcsolatban és ő kivárta amíg rájöttem hogy nem illünk egymáshoz azzal akivel épp találkozgattam aztán amikor szakítottam azzal a sráccal ő jött és biztatott ,hogy nem vagyok kegyetlen amiért szakítottam a sráccal stb..aztán egyre többet találkoztunk és végül egymásba szerettünk és 9 hónapja együtt vagyunk. bennem az elején nem volt szerelem ezért szakítottam is vele,de nagyon hiányzott így kibékültünk és azóta egyre jobban és jobban szerelmes vagyok belé...:)
2013. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!