Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom annyira féltékeny rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom annyira féltékeny rám, hogy már alig bírom. Amennyire imádom szeretem ( tudja is) rajongok érte, mégsem bízik bennem. Félek, hogy ezzel csak kiábrándít, holott egy gyönyörű magabiztos nőnek ismertem meg. Mit tegyek? 25/F

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudod egy kapcsolat alappillérje a bizalom. Ha ő ennyire nem bízok benned akkor ott valami baj van. Próbáld meg vele ezt az egészet megbeszélni, hogy mégis miért nem bízik benned ennyire. Mi az oka? Lehet elárulja, és akkor nyugtasd meg, hogy te soha ilyet nem tennél.
2013. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
öntsd le egy vödör hideg vízzel mikor hisztériázik.
2013. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul ismerted meg. A magabiztos nők nem féltékenykednek ok nélkül.
2013. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy meséltem neki h a régi bnőmet megcsaltam, nem egyszer. de őt nem szerettem , a mostani barátnőmet pedig imádom
2013. aug. 30. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne csodálkozz,hogy féltékenykedik...Szerintem szakíts vele,hogy találjon egy normális csávót.
2013. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat az tenyleg baj. Ez engem is elbizonytalanitana. Hiszen a megcsalas elvi kerdes, ha nem szeretsz valakit, hagyd el. Szoval ez sokat elarult rolad. Persze a feltekenykedes semmit nem er igy sem.
2013. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor dolgozz azért a bizalomért..., ha szereted. Ki kell érdemelni, nem mindenki tud csak legyinteni egyet a dologra, és azt mondani, hogy "velem úgyse tenné meg, mert szeret". (És a régi barátnődnek vajon mondtad, hogy szereted?)
2013. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak magadnak köszönheted, te csalfa segg.
2013. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nem lennék féltékeny csak mert elödömet megcsaltad...volt iylen párom, füvel fával csak egyéjszakás kaland stb, aztán megismert és együtt éltünk sokáig.

és én nem voltam féltékeny viszont ö igen..


szerintem nem benned nem bizik hanem magában. egy magabiztos nö nem féltékeny. ki kell ábránditsalak ez valszeg nem fog változni és tönkremész.. ahogy én is az emlitett kapcsolatomban.a féltékenység a leghalálosabb kapcsolatölö mert mindig konfliktus van.

2013. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A féltékenységnek az a variációja is létezik,hogy valaki azért féltékeny,mert magában nem bízik,és lehet ő megtenné.
2013. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!