Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? Sorra ugyanolyan pasikkal vagyok körülvéve.

Figyelt kérdés
Eddig mindegyik kb. csak szexet akart közben szivatnak meg hivogatnak csoportosan meg oltogatnak de közben vmelyikkel jóban is vagyok. Atvernek. Az első pasim volt a legnormálisabb, de azóta... Nem tudom hogy mit tettem hogy utalnak. Alaptalanul ledagattoznak amikor kb. papirom van arról h nem nézek ki rosszul és ez nem egy bekepzelt duma akart lenni. Mi lehet?

2013. aug. 31. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Papírod van arról, hogy nem nézel ki rosszul? Beadtak zaciba és felértékeltek, vagy mi?
2013. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz körben mozogsz :$ Amúgy ilyen papír nekem is jól jönne honnan lehet szerezni ?? :P:P
2013. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom h hol ismerkedsz..
2013. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a sulim és eleg neves suli. Amúgy ezt igy ertem h "papirom" van rola hogy nem egy embér és nem 2 mondott mar rólam szepeket és valamelyikek irasban is megvannak így viccesen igy is lehét mondani
2013. aug. 31. 00:13
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

ronda is vagy meg buta is

rossz kombó

2013. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj akkor sulin kívül máshol :D ha jó suli akkor ezért nem éri meg váltani az tény :P
2013. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De miért vagy jóban azzal, aki csoportosan oltogatott, meg szivatott?

Tényleg: ez egy rossz társaság neked.

Keress jobbat.

2013. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!