Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátnődtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnődtől, amikor a korábbi vetélytársak számáráról érdeklődnél azt mondaná, hogy "csak 3 pasim volt. "?

Figyelt kérdés

"...de általában amikor szakítottunk mindig futószalagon szoptam és d.gtam 2 hónapig a diszkókban"


Szakítás után, mi abban a jó, ha egyből válogatás nélkül megd.gatják magukat a nők? Ez valami elégtételt vagy ego növelést szolgál náluk?



2013. aug. 31. 03:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Most mivan?
2013. aug. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

most miért?

szakítás után én is kefélek mindenféle jöttment nőket.

ők a fájdalom csillapítók,vagy a szabadság megünneplése,szakítási típus függvénye.

akkor meg?


egyébként meg a kérdésben szereplő ostobával nem kezdenék párkapcsolatot,de ez nem jelenti azt,hogy nem dugnám agyon a káma szutra összes pózában mondjuk.

2013. aug. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ehhez már késő van...
2013. aug. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem de ezekszerint most nem én vagyok a hülye :D:P
2013. aug. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ehhez már késő van...
2013. aug. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te ma ilyen "írjunk le mindent 15x" napot tartasz?:D
2013. aug. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. minden nap "írjunk le mindent 15x" nap
2013. aug. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeretetet keresnek, és fa.szt kapnak cserébe. Vagy fa.szt akarnak ténylegesen, és kapnak is minden mennyiségben. Később, mikor már jó nagy qrvát csináltak magukból, leállnak, és elkezdik játszani a jókislányt, és rendkívül sértőnek érzik, ha szexre mersz menni náluk. Így megy ez.


31F

2013. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy mit szólnék? Semmit. Kár ezen fennakadni, szinte mindig ezt csinálják.
2013. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!