Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan fiúval, akinek csak lány barátai vannak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nekem is sok fiú barátom van, mégsem fekszem velük össze.
2013. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
igen:)
2013. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én azért fenntartásokkal kezelném a dolgot.Egyrészt,mert férfiatlan és furcsa,hogy egy pasival sem képes kijönni,másrészt mert a konkurencia száma megsokszorozódna.
2013. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2013. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, aki erre nemet válaszol az nem társat keres magának elsősorban hanem pasit
2013. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ötös! hogy érted ezt?
2013. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

7.

Azért, mert ha ez valakinek már férfiatlan az szerintem, sokkal inkább FÉRFIT keres mint társat, (5-ös voltam)

2013. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Burkoltan nemmel válaszoltam,leírtam,miért.Ez azt is megválaszolja,hogy pont férfit keresek és társat,hiszen számomra a fent leírtak bőven a férfiatlan kategóriába sorolhatók.Másfelől még ha nincs is langyos beütése az illetőnek,az állandó gyomorideg sem hiányzik.Elvégre egy kedves hölgykoszorúban mindig akad,aki vígaszt nyújtson az illető pasinak,ha netán megbolondul,és elkezd az ösztönei után menni.Köszi,de nem.
2013. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, és nekem többségében lány haverjaim vannak, 1 barátom van, az is lány, de haverból vannak fiúk is.

De csak azért van kevés fiú, mert sajna a többséggel nem lehet értelmes dolgokról beszélni, csak pina és alkohol.

Ettől függetlenül ha valakinek kelleni fogok, remélhetőleg nem azért, mert egy isten vagyok az ágyban, hanem mert szereti az egyéniségem és nincs ellenére a külsőm sem.

De azért van a mondás, hogy madarat tolláról...

2013. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!