Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá ebben az életben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá ebben az életben, hogy visszakapom őt?

Figyelt kérdés
Van egy lány tavaly októbertől idén áprilisig mi voltunk a legjobb barátok.Aztán én többet akartam,de ő nem,ráadásul barátja is volt,és őt választotta.(megjegyezném,okom volt feltételezni,hogy ő is szeret)Összevesztünk,ő letiltott facebookon,és azóta nem tudok róla semmit.Viszont nagyon hiányzik,mint barát.Szeretném visszakapni őt,mert a veszekedés előtt mi nagyon-nagyon jóban voltunk.Soha korábban nem éreztem ilyet nő iránt,akit így szerettem.Nem tudom mit csináhatnék,valakinek valami ötlet?
2013. szept. 2. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Részvétem barátom. Szerintem ne reménykedj mert csak rosszabb...

17/F

2013. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a vonat már elment, majd a következő vonatra felszállsz.
2013. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valahogy erre a válaszra számítottam :/
2013. szept. 2. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:
úgyse tudnál sose a barátja lenni. örülj neki hogy vége a szenvedéseidnek.
2013. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nem mondod :D ***** válasza:
Próbáld meg tudatni vele, hogy hiányzik neked a barátságotok. Ha jó fej, akkor minden visszatérhet a régi kerékvágásba, ha idióta, akkor azt fogja mondani, hogy oké, de soha nem fog keresni. Mindkettőre volt már példa nálam.
2013. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:Nálam a remény hal meg utoljára,és már majdnem meghalt,amikor elolvastam a kommentedet.Köszönöm,végre hallok egy pozitív élményt is :) Talán van esélyem...
2013. szept. 2. 10:52
 7/10 Nem mondod :D ***** válasza:
Próbáld meg a dolgot mindenképp, és már az első napokban látni fogod, hogy ő hogy áll hozzá. Ha nem viselkedik normálisan, akkor felesleges a további próbálkozás:)
2013. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen barátság csak szenvedés hidd el, tapasztalat...

Ha megállj tudsz parancsolni az érzéseidnek, el tudod nézni, hogy mással van másról áradozik és Te csak mint mellékszereplő jelen az életében nem mint főszereplő akkor működhet. De ha kicsit is rosszul esik (márpedig fog, ha szerelmes vagy) akkor inkább hagyjad...Ő már választott. Vagy fogadd el a döntését és max barátságát vagy szállj ki az életéből. Ő úgy látta nem vagy képes erre tehát döntött. Kitörölt az életéből. Ha vissza akarsz kerülni el kell felejtened úgy mint nő. Legalábbis addig amig kapcsolatban van, biztosan... Ha nem tudod megtenni, ha emiatt összeveszel vele jogosan tilt le én is azt tenném. Ne kavard a sz*rt vagy vele vagy nélküle. De szerintem ez azért halott ügy mert Te láthatólag nem elégszel meg a barátságával és reménykedsz. Annál rosszabb pedig nincs. Ha lesz valakije mindig ugyanazt a kínt éled át.

2013. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Keress magadnak Te is valakit és úgy lehettek barátok. Különben csak a pasiját zavarnád és Ő sem lehetne benne soha biztos, hogy nem próbálkozol be nem csókolod szájon hirtelen felindulásból vagy bármi..

Én is ezért félek a fiú barátommal találkozgatni akiről tudom, hogy kellenék neki. És a párom is iszonyat féltékeny lenne miatta szóval inkább hanyagolom a tagot. Ez nem azt jelenti, hogy ne lennénk barátok csak már nem járunk össze olyan intenzíven. Ez egyébként is igy van ha az embernek van párja természetes, hogy ő az első nem a barátok. Persze őket sem szabad elhanyagolni! De én megértem a lányt, én sem bíznék ezek után Benned annyira, hogy újra közel engedjelek és kettesben találkozgassunk.

2013. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem,hogy barátság megint lehetne belőle,és nem,nem gondoltam arra,hogy megint ráhajtanék.De igazatok van,a másik oldalról nézve a dolgot,én is biztos így tettem volna.Megértem,hogy a barátja fontosabb lett neki(bár azelőtt nem így volt,sőt el akarta hagyni,de ez már mindegy),a lényeg,hogy talán tényleg jobb,ha hagyom,mert még ugy tudom megvan a barátja,és ha mégis megint a barátom lenne,akkor nem akarnám,hogy baj legyen emiatt köztük,hogy megint vagyok.Annyit tehetek,hogy megőrzöm az emlékét magamnak,mert az egész életemben idáig ővele éreztem magam a legjobban.Sajnos egy új lány megismerése kicssé nehézkes,mert külföldön vagyok,és itt kevés a magyar lány.Már 4 hónapja ennek,de még mindig eszembe jut néha,és egyszerűen hiányzik.Az ölelése,a szeretete,a törődése,vele szinte mindig egy hullámhosszon voltunk.Lehet ez most sajnáltatásnak tűnik,meg érzelgősnek,de ezt érzem.És nem tudom,hogy találok-e még valaha egy ilyen társat,mint őt.
2013. szept. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!