Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2. évfordulóra mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. évfordulóra mi a legjobb ajándék, ha rá egy hónapra karácsony van?

Figyelt kérdés

Mind a 2 alkalom elég nagy számomra, és ha távolabb lenne a két időpont egymástól tudnék azonos súlyú vagy értékű ajándékot is adni, de így nem lesz pénzem rá. Viszont mivel ez a leghoszabb kapcsolatom eddig, és neki is, valami nagyon nagyon jót akarok adni neki az évfordulónkra. Csak nem tudom, hogy mit... Az elsőre egy ezüst kettétörhető szivet vettem neki, és belegravíroztattam a nevünk kezdőbeűit, meg csináltam saját készítésű fényképalbumot képekkel. (A medálhoz szülinapjára kapott tőlem később nyakláncot is.) Ugyan ezt idén is meg szeretném csinálni, hagyományteremtés féleségként, hogy most az újabb év eseményeiből csinálnék egy albumot. De mit még?

Hobbija az edzésen kivül nemigazán van, az ideje nagyrészét munkában, vagy velem tölti.

19L ő 21F


2013. szept. 2. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Rossmannban csináltattam szív alakú párnát, amin rajta volt a képünk.
2013. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!