Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó jel az ha smárolás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó jel az ha smárolás közben a lány gyengéden beletúr a hajamba?

Figyelt kérdés
Erre lennek kiváncsi.. hogy esetleg rosszul-e csinalok vmit es ezzel akarjatudatni vlm.Vagy épp ellenkezõleg.Normális választ szeretnèk kapni a kèrdèsemre,köszönöm elöre is.

2013. szept. 3. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
hát akkor valószínüleg nem csinálsz semmit rosszul, de ez csak egy teljesen normális dolog smárolás közben
2013. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én már azt jó jelnek tekintettem volna hogy smároltok
2013. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 meli98 válasza:
Valamelyik lány szeret a fiú hajába túrni, és te pont őt fogtad ki ;) Amugy nincs ezzel semmi baj :DD
2013. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld magadnak megmagyarázni.

Milyen érzés a számodra? Jó? Akkor jó jel. Visszataszító? Akkor rossz jel.

Ilyen egyszerű a dolog. És minden más hasonló dolgot is így értékelj.

2013. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rékcsi ***** válasza:
Én akkor szoktam smárolás közben a fiú hajába túrna ha jól csinálja és élvezem :)
2013. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!