Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon ciki hogy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki hogy 17 éves vagyok és még nem volt egy barátnőm sem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a nyomi gyerek, aki egész nap "kockul" a gép előtt, és nem csinál semmit. Normális vagyok, nem bunkó, stb, de még nem volt barátnőm. Ez nagyon ciki? (Nem most töltöttem a 17-et, hanem januárban, vagyis lassacskán már 18 leszek)
2013. szept. 3. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Halál rád.Semmid nem lesz az életben.
2013. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
üdv a klubban :D
2013. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz,miért lenne az? :D Én is szoktam ezt érezni, de én 16 vagyok, és lány... Nem gáz, amikor lesz, akkor lesz, és kész, ne stresszelj rá! :)
2013. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem se lesz sose :/ 27/F
2013. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam, 17/F
2013. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én is 17 vagyok és a csajok rám sem néznek...Pedig nem vagyok én sem nyomi, csak ők az ilyen páva divat b*zi majmokat veszik észre és az egész világ körülöttük forog ( itt a környékemen ) ...És aki nem hord csőnacit és kivágott V nyakú pólót és nem 35 kiló vasággyal együtt...Azt már észre sem veszik -.-" Majd biztos jön valaki a "Ne általánosíts." dumájával, de 10 csajból 9 csak ezeket veszi észre, szóval általánosítok..:)
2013. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó, abszolút egyetértek veled :D
2013. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok, lány, de még nem volt barátom. Mondjuk nekem az ismerkedéssel van bajom, mert ha nagy ritkán elmegyek bulizni már rögtön van 1-2 pasi aki elkéri a számom meg ilyenek, de mégsem jön össze semmi. na meg az is benne van hogy van egy fiú akit kiskorom óta nem tudok kiverni a fejemből. Én nem tartom cikinek, igaz hihetetlenül rossz érzés mindenhol szerelmespárokat látni meg a szüleim meg a barátaim is nyaggatnak hogy járjak már valakivel, dehát... ez van.
2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, engem is mindenki nyaggat. Nővérem, apám, anyám, haverok, még a mamám is meg a papám is. Egyszóval mindenki.
2013. szept. 3. 20:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet h a nők választanak párt nem a pasik.

Szal amíg nincs senkid próbáld meg kiélvezni az egyedül lét szép oldalát.

Máskülönben befogsz csavarodni.

2013. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!